Jump to content



Tower με AMD X4 965ΒΕ, 570GTX, 8GB RAM, 1000W PSU...


F i L

Recommended Posts

Πωλείται το αγαπημένο pcάκι μου επειδή θα μεταβώ σε portable htpc.

Έχουμε και λέμε:

CPU: AMD Phenom II X4 960T ΒΕ με ξεκλειδωμένους όλους τους πυρήνες (δλδ σύνολο 6 πυρήνες) o/c 24/7 στα 4GHz.

Mobo: ASUS M5A99X EVO με 990fx, UEFI και δεν συμμαζεύεται

VGA1: ECS Nvidia 570 GTX 1280MB

VGA2: Nvidia 250 gtx 1GB

RAM: Corsair XMS3 8GB @ 1600MHz

PSU: Coolermaster Silent Pro M2 1000W

HDD: WD 250GB :Ρ

Case: Coolermaster Stacker ATX / BTX μάυρο, μαζί με 4 silent ανεμιστηράκια και το Zalman ZM-MFC1 για fan controller.

Τιμή 450 ευρώ. Προτιμώ να το δώσω όπως είναι αλλά αν δεν υπάρξει αγοραστής μέχρι τα χριστούγεννα θα σπάσει, προφανώς με μεγαλύτερες τιμές ανα item. Επίσης ενδιαφέρομαι και για καμια ανταλλαγή με htpc αλλά σε αυτό δεν θα πάει με την σειρά που θα ποστάρει ο καθένας αλλά με αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο εμένα. Δηλαδή μπορείτε να ποστάρετε την πρότασή σας και αν με ενδιαφέρει θα επικοινωνίσω μαζί σας. (αν είναι εκτός κανόνισμών των αγγελιών αυτό πείτε μου να το αφεραίσω).

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστά έκανα λάθος thanx terry308, ο επεξεργαστής είναι ο Phenom 2 960T Black Edition @ 3GHz. Έκανα update και την αγγελία.

junior-21- το κουτί είναι αυτό: CM Stacker ATX / BTX - Cooler Master - Leading Provider of Computer Case, Cooler, Power Supply, Laptop Cooling, Gaming Peripherals

Μαζί με το κουτί θα δωθούν ΟΛΑ τα συμπράκαλά του (βασικά έχω κρατήσει τα πάντα από το κουτί αλλά θα δώσω και επιπλέον πράγματα όπως βίδες heatsinks, fans κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Έχω αποδείξεις από το πλαίσιο για τον επεξεργαστής, τις μνήμες και την 570. Την μητρική την είχα πάρει από το eshop αλλά γμτι έχω χάσει την απόδειξη (μπορώ να την ξαναβγάλω?). Το τροφοδοτικό το είχα αγοράσει από τον cmaris άρα δεν έχει εγγύηση :Ρ

edit: ξέχασα να πω οτι τα έχω αγοράσει όλα αυτόν τον Μάιο, αλλά δεν ξέρω καλά απο εγγυήσεις να σου πω. Βασικά δεν ξέρω αν η αρχική εγγύηση είναι 1 χρόνος ή 2 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα σε ενδιέφερε ανταλλαγή με το εξής για HTPC:

CPU: AMD Athlon 64 X2 5050e

Mobo: ASUS M3A78-EM

RAM: mushkin 2x2gb DDR2 CL5

PSU: Corsair CX430

HDD: Seagate 120GB & Western Digital 160GB

Case: Lian Li PC-V351B

+120€ από μέρους μου

Αλλιώς αν σπάσει δηλώνω ενδιαφέρον για την μητρική μόνο (αν η τιμή είναι λογική πάντα) και ίσως για την Nvidia 250 gtx

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.