Jump to content



7770 αλλα ποια απο τις 2???


kataraman

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια ειμαι αναμεσα σε VGA ASUS HD7770-1GD5 1024MB GDDR5 | COSMODATA και ΚΑΡΤΑ ASUS HD7770-DC-1GD5 | COSMODATA και δεν ξερω πια να διαλεξω....Τα λινκ ειναι ενδεικτικα δεν θα τις παρω απο εκει τις καρτες και σκεφτομαι για αγορα μια απο αυτες τις 2 ΜΟΝΟ!!!Η συνθεση του υπολογιστη μου ειναι στην υπογραφη μου.Με ενδιαφερει πιο πολυ να ειναι αθορυβη η καρτα και ειμαι περιστασιακος GAMER.

Link to comment
Share on other sites

παρε αυτην που κοστιζει 152,40 ειναι καλυτερη σε ολα.

Εχει περισσοτερες θυρες, 4600mhz, 1020mhz, crossfire.

Το μονο που λειπει ειναι η θυρα για παλια μονιτορ η D-sub. Στην εποχη μας ομως να εισαι ακομα με μονιτορ D-sub δε λεει!

ΥΓ: Εχω την 7770 απο MSI και παιζει τα παντα σε 1680x1050. Εχω παιξει το Βοσπορο απο το καλοκαιρι!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε έχω αυτή DIGITAL4ALL - ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ GIGABYTE GV-R777OC-1GD RADEON HD 7770 OVERCLOCKED VERSION 1GB GDDR5 PCI-E

(GIGABYTE RADEON HD 7770 OVERCLOCKED VERSION 1GB GDDR5 PCI-E)

και παίζω call of duty black ops 2 με τα γραφικά τέρμα με 2 πύρινο pc (1920-1080) και πολλά άλλα games...

Link to comment
Share on other sites

Και αυτή είναι μια πάρα πολύ καλή υλοποίησή και με ανώτερο σύστημά ψύξης από την ασους

http://visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=30369&cat=5⊂=136&pmanuf=348&sort=undefined&step=undefined

Στάλθηκε από το GT-N7000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Άπλα αυτή που έβαλα εγώ είναι λίγο πιο ψηλά χρονισμενη, με καλύτερο σύστημά ψύξης άρα και μεγαλύτερό ποτενσιαλ για ακόμα ψηλότερα ρολογια και λίγο πιο όμορφη(ειδικά άμα έχεις πλαϊνό παράθυρό και είσαι και λίγο "ψείρας")

:D

Στάλθηκε από το GT-N7000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Η gigabyte εχει ιδια λευτα με την asus HD7770-DC-1GD5 απλα μου αρεσει παρα πολυ που εχει μεγαλο ανεμιστηρα οποτε θα ειναι και ποιο αθορυβη σε μεγαλες θερμοκρασιες!!!Επισης εχω παρατηρησει οτι οι 2 asus λενε οτι εχουν αναπαραγωγη 3D ενω αποσο βλεπω η Gigabyte οχι...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ την έχω και και έχει πιο μεγάλο ανεμιστήρα από την ASUS και δεν έχει θόρυβο, επίσης πρέπει να έχεις και οθόνη 3d για να δεις 3D έτσι νομίζω.

Εγώ έχω την LG D2342P | Skroutz.gr

Κοίτα εγώ δεν σου λέω παρά την GIGABYTE απλά σου είπα ότι έχω αυτή εμπειρίες ανταλλάσσουμε

αν θες έλα Πύργο να την δεις και να παίξεις.

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε οτι πρεπει να εχεις και οθονη 3D απλα το κοιταω γιατι αργοτερα αν πανε τα οικονομικα καλα θα παρω 3D οθονη και ειναι ενα καλο + αν υποστηριζει η καρτα γραφικων...η δικια σου παιζει την εχεις δοκιμασει σε 3D???

Link to comment
Share on other sites

Η gigabyte εχει ιδια λευτα με την asus HD7770-DC-1GD5 απλα μου αρεσει παρα πολυ που εχει μεγαλο ανεμιστηρα οποτε θα ειναι και ποιο αθορυβη σε μεγαλες θερμοκρασιες!!!Επισης εχω παρατηρησει οτι οι 2 asus λενε οτι εχουν αναπαραγωγη 3D ενω αποσο βλεπω η Gigabyte οχι...

ΩΩΩΩΧ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε οτι πρεπει να εχεις και οθονη 3D απλα το κοιταω γιατι αργοτερα αν πανε τα οικονομικα καλα θα παρω 3D οθονη και ειναι ενα καλο + αν υποστηριζει η καρτα γραφικων...η δικια σου παιζει την εχεις δοκιμασει σε 3D???

Ναι έργα μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι προτείνετε καινούργια 7770 με 100 € η μεταχειρισμενη 6850 στα 100€?θα ελεγα πως δεν παίζω παρα πολλά παιχνίδια αλλα παιζω. Και θα ηθελα την πιο δυνατη απτις 2 ποια λετε?

Στάλθηκε από το Carl μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι προτείνετε καινούργια 7770 με 100 € η μεταχειρισμενη 6850 στα 100€?θα ελεγα πως δεν παίζω παρα πολλά παιχνίδια αλλα παιζω. Και θα ηθελα την πιο δυνατη απτις 2 ποια λετε?

Στάλθηκε από το Carl μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

H 6850 είναι 5-6% γρηγορότερη. Ακόμα και με τους 12.11.

Βέβαια η 7770 η καινούργια θα έχει πλήρη εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.