Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ρε παιδια παρατηρησε κανενασ στην περιοχη της θεσσαλονικης κεντρο καστρα κλπ τιποτα αυξομειωσεις στην ταση της δεη?τρεμοπαιζαν τα φωτα, ανοιγοκλεινε το pc και αφου αλλαξα ups αρχισε να βουηζει το γουφερ ενω το ειχα κλειστο.η το δωματιο μου ειναι δαιμονισμενο?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πρόβλημα στο δίκτυο της ΔΕΗ σε ενα υπόγειο καλώδιο (τουλάχιστον έτσι έλεγαν στο ραδιόφωνο) και οπου νάναι θα τελειώσουν οι εργασίες επιδιόρθωσης

πωωω και ηταν η 1η φορα αληθεια σου λεω που ημουν ετοιμος να βγαλω το αβαταρ και την υπογραφη μου.στο λογο μου

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παρατηρησε κανενασ στην περιοχη της θεσσαλονικης κεντρο καστρα κλπ τιποτα αυξομειωσεις στην ταση της δεη?τρεμοπαιζαν τα φωτα, ανοιγοκλεινε το pc και αφου αλλαξα ups αρχισε να βουηζει το γουφερ ενω το ειχα κλειστο.η το δωματιο μου ειναι δαιμονισμενο?

Ε ναι ρε φίλε με αυτό το avatar και τις φωτογραφίες τι περιμένεις? :):D:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες απο την αθηνα παιδες .αδεια για 3 μερες οοουυυαααα :D

στρατιωτης υγειονομικου θ*******ς αντωνιος αναφερω οτι τα ματωσαμε κυριε λοχαγε:D

πολυ υπνος λεμε .

πολυ κουραση λεμε.

Link to comment
Share on other sites

OUUUAAAAAA!:D

Congratulations!

You have won a 3DMark Vantage Advance Edition license key! You may download 3DMark at http://www.futuremark.com/benchmarks/3dmarkvantage/introduction/

3DMVA-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

Keep this key for your records. We will not be able to provide you with a record of your key or additional key.

Stay tuned to your email account and the PNY Graphics Plus 3D Mark site. After all keys have been distributed, we will be selecting one additional random winner of a PNY XLR8 GTX 280 graphics card!

:D

Καντε Subscribe οσο προλαβενετε..

http://portal.xlr8gaming.net/?page=3dmark

:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέω να πουσάρω λίγο το CPU από τα 2500 κοντα στα 3.

Ερώτησης, το FSB το πειράζω από το bios η να κατεβάσω το Set-FSB??

Καποια στιγμη αυτες τις μερες θα κατεβω πατριδα..οποτε θα μπορεσω να ερθω να σε βοηθησω αν θες.:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.