Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

eleven μηπως μπορεις να βγαλεις μια κοντινη φοτο την συνδεσμολογια της οθονης?Διοτι την εχω φτιαξει και γω αλλα μονο φωτισμο βλεπω,κατι θα εχω κανει λαθος.

Μήπως δεν έχεις περάσει τον port I/O driver?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ρε συ κάτσε για να καταλάβω...αυτή σου πούλησε τη σύνδεση?

Σε ποια πόλη είσαι?

Βουλγαρια ειναι ο ανθρωπας βρε...η Σοφια η καμια Φιλιππουπολη...

Ετσι δινουνε ιντερνετ εκει ..με το UTP... και στο γραφειο του αδερφου μου φερανε ενα utp απλα ..απο το μπαλκονι...

πολυ γελιο

Link to comment
Share on other sites

xrist σοφια ειμαι βουλγαρια οπως ανέφερε ο φιλος παραπάνω.

ναι αυτή δουλεύει σαν γραμματεύς - υποδοχή κάτι στο γραφείο του νετ μου.

είναι πολύ ξεκ#@!#$@δι αν την δεις live..

όποτε θες έρχεσαι διακοπές εγω μεχρι τελος φεβρουαριου εχω άδεια απο την δουλειά γιατι έκατσα χριστουγεννιάτικα και πρωτοχρονιά εδώ. οπότε ειστε ολοι καλοδεχούμενοι

οι ανύπαντροι παντααααααααααα

θα την έχουμε πριβε.. bananabananabanana

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτή δουλεύει σαν γραμματεύς - υποδοχή κάτι στο γραφείο του νετ μου.

είναι πολύ ξεκ#@!#$@δι αν την δεις live..

Σιγά τα ωαά..Σαν γνωστό μέλος του OOS με ξανθιά περούκα............:rolleyes:

Υ.Γ .Για τους άπιστους υπάρχουν οπτικές αποδείξεις αλλά δεν τις δείχνω γιατί θα σε στεναχωρήσω .

@Alexisferos

Δεν πιστεύω να είσαι κανα απο τα παληκάρια στις φώτο?.....:D

Link to comment
Share on other sites

αν είχαμε και εδώ στην Ελλάδα τέτοιες γραμματείς για κάποιο λόγο η σύνδεσή μου θα είχε προβλήματα συνέχεια με συνέπεια να είμαι στα καταστήματά τους....

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανεις με σκαφος στο φορουμ να ερθει να με παρει απο το πορτο λαγος να με αφησει Ποτιδεα? προσφερω ικανοποιητικη αμοιβη, αποζημιωση σε περιπτωση ναυαγιου.

Τιμημενη αγροτια

Link to comment
Share on other sites

αν είχαμε και εδώ στην Ελλάδα τέτοιες γραμματείς για κάποιο λόγο η σύνδεσή μου θα είχε προβλήματα συνέχεια με συνέπεια να είμαι στα καταστήματά τους....

και θα πηγαινες να σου τη "σηκώσει"?

Link to comment
Share on other sites

@Alexisferos

Δεν πιστεύω να είσαι κανα απο τα παληκάρια στις φώτο?.....:D

οχι οχι ευτυχώς...

μονο ενα facebook εχω με την μαπα μου στο νετ να με βρησκει η cia & το fbi.

εχω μια τρελή ιδεα.

το πασχα που θα έχει ζεστάνει ο καιρός θα εχει και έκθεση στην helexpo νοικιάζετε ενα λεωφορεία για την έκθεση (χωρίς τις γυναίκες κτλ) και μετα ειναι δική μου δουλειά για το που θα πάμε κ τι θα κάνουμε...

:respect:

Link to comment
Share on other sites

http://www.poseidon.hcmr.gr/weather_forecast.php?area_id=gr

Απ'ότι φαίνεται το κάνεις και με παραπέντε αν θές :062:

Τρελο αγορι..επειδη βλεπω οτι το site αυτο ειναι πολυ ψαγμενο..κανενα αλλο Site που να εχει στοιχεια για ανεμους,θερμοκρασια,υγρασια,υδρολογικα στοιχεια τα τελευτεα 5 χρονια για θεσσαλονικη..??:o:o

Κανω μια περιβαλλοντική μελετη για το αλιευτικό καταφύγιο στην καλαμάρια...και χρειαζονται.:o

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι ευτυχώς...

μονο ενα facebook εχω με την μαπα μου στο νετ να με βρησκει η cia & το fbi.

εχω μια τρελή ιδεα.

το πασχα που θα έχει ζεστάνει ο καιρός θα εχει και έκθεση στην helexpo νοικιάζετε ενα λεωφορεία για την έκθεση (χωρίς τις γυναίκες κτλ) και μετα ειναι δική μου δουλειά για το που θα πάμε κ τι θα κάνουμε...

:respect:

Πας φιρι φιρι να μας χαλάσεις:D

Τρελο αγορι..επειδη βλεπω οτι το site αυτο ειναι πολυ ψαγμενο..κανενα αλλο Site που να εχει στοιχεια για ανεμους,θερμοκρασια,υγρασια,υδρολογικα στοιχεια τα τελευτεα 5 χρονια για θεσσαλονικη..??:o:o

Κανω μια περιβαλλοντική μελετη για το αλιευτικό καταφύγιο στην καλαμάρια...και χρειαζονται.:o

http://www.meteo.gr/SailingMapF.asp

Πάτα την περιοχή που θέλεις... έχει πρόγνωση ανέμων για τρεις μέρες...βελάκι δεξιά.

Χωρίς αυτό δεν πάω για ψάρεμα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.