Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

βασικα και εγω για τον λογο που ειπατε παραπανω παω ναυτικο επειδη θα μπω στη ζουλα αλλα τωρα αν ειναι 9 μηνες η ξηρα σκεφτομαι να μη παω και ειμαι ταγμενος θαλασσολυκος ναουμε :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Οποιος ενδιαφερεται να αγορασει κατι απο το www.aquatuning.de να μου στειλει ενα πμ.

θελω να αγορασω Tygon αλλα δεν βρισκω στην Ελλαδα και τα μεταφορικα πρεπει να ναι κανενα 20αρικο... :(

Link to comment
Share on other sites

1ον το λινκ παει σε λαστιχα alpacool και

2ον αυτος που ειχε το πλαισιο ειναι ο χοντρος που δεν μας κανει, που και να μας εκανε εχει τελειωσει.

λες να μην το ειχα ψαξει??? :p

Link to comment
Share on other sites

1ον το λινκ παει σε λαστιχα alpacool και

2ον αυτος που ειχε το πλαισιο ειναι ο χοντρος που δεν μας κανει, που και να μας εκανε εχει τελειωσει.

λες να μην το ειχα ψαξει??? :p

μηλησα με τον gv και μου το ειπε οτι ψαξατε αλλα αν κανεις zoom θα δεις οτι γραφει tygon πανω :D

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά να'χουμε παίδες, να μας μπεί καλά :D και να συνεχίσει έτσι.

Να ευχηθώ πρωτίστως υγεία - ας γίνω και λίγο τετριμμένος, πολλές φορές δεν εκτιμάμε κάτι τόσο σημαντικό μέχρι να το χάσουμε - ευτυχία και μακροημέρευση για όλους. Και καλά κλόκια ;)

Πάμε για το νυχτοκάματο τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Νίκο την έστειλες την αντλία ?

ε φανταστικέ koumle ?

Ζαχαρία τις έστελες τις μνήμες ?

ε φανταστικέ Jax7480

Ζήτουλας ftw :D

Τις πηρες τελικα ρα?

Τις μνημες τις αφησα στον Νικο να τις στειλει με την αντλια.

Οποτες αυτον κυνηγα τωρα...

χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

lol ναι νομίζω δλδ :p γιατί ακόμα δεν ήρθε ο ταχυδρόμος αλλά ο Νίκος είπε οτι τα έστειλε οπότε όλα οκ

κατάφερες τίποτα τελικά εσύ ? δεν είδα να ανεβάζεις νούμερα :p και έτσι όπως κάνανε το bot δεν βγάζω άκρη ούτε με τα δικά μου score lol

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.