Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

@GV

Τρομπα μαρινα θα την περασουμε λεμε!!!

I has faith :D

Ειχες και στο χωριό σου τρόμπα μαρίναααααααα???????

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑ

Υ.Γ 1) Λάθος θρεαντ....

Υ.Γ 2) Αντε Αρη να πας να κοιμόμαστε τελείως ήσυχοι πλέον......:D

Πέρνα την Παρασκευή ρα να σε δούμε πριν φύγεις

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Αντε ήρθε η ώρα να βάλουμε και μια σειρά μέσα!banana

Άρη στη θήβα θα την περάσεις ζάχαρη,πάλι καλά που δε σε στείλανε Παρανέστι Δράμας!(εκεί να δεις δράμα που περάσαμε τον Μάιο)

Και πρόσεχε μη σκάσεις μέσα Σεπτεμβρίου στον Λαγο γιατί θα σε τεντώσω το κορμί:p

Έφεδρος ΔΝΕΑΣ ΠΒ Χαροτζεο ειδικότης Υπαξιωματικός Κίνησης- ΟΑ κτλ κτλ σας αναφέρω ότι τα πουστ&*#%&νεα μετατέθηκαν στην παρούσα μονάδα καλώς!:D

ΥΓ. Ο Λαγός είναι αλλιώς....Αυτό για όλα τα γιωτόμπαλα που κάνανε παραμεθώριο στον Λαγκαδά και στο Πανόραμα(ακούς 22?)

καλά για κάποιους άλλους που φορούσανε την στολή του λούτσου δεν έχω να πω τπτ:p

DimosDidymoteichou.jpg

EDIT From Wiki:

O Λαγός είναι μικρό χωριό του νομού 'Εβρου, περίπου στο κέντρο του νομού. Συνδέεται οδικώς με το Διδυμότειχο. Κοντά στο χωριό υπάρχουν στρατιωτικές μονάδες που έχουν πρόσβαση στην Ορεστιάδα και στο Διδυμότειχο. Θεωρείται δυσμενής μετάθεση για τους στρατιωτικούς

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι ο Λαγός ρα!!! Το θέμα είναι να έχει κόσμο η μονάδα και να πάνε καλά οι υπηρεσίες...

Εγώ ήμουν Ρίζια...κάτω ακριβώς από την πάνω δεξιά πινέζα του χάρτη :D

Link to comment
Share on other sites

@ GV

Εσυ εχασες ;)

@ 11

Μιχαλη κατα 99% θα ερθω αυτην την Παρασκευη,απλως δεν ξερω σε τι κατασταση θα βρισκομαι γιατι το πρωι ορκιζεται ο κολητος μου και θα γινουμε μπιλιες.Για να καταλαβεις,την Περασμενη πεμπτη που ορκιστηκα εγω (ΝΑΙ πηρα πτυχιο :D ) απο τις 1κ30 το πρωι μεχχρι τις 8 το επομενο πρωι ημασταν εξω και δεν πιναμε νερο :p

@ Harogeo

Βασικα το ολο θεμα το εχω δει πολυ optimistic οποτε θελω να πιστευω πως οπου και να παω θα την βγαλω την ακρη.Βεβαια εαν το κεντρο και η μοναδα ειναι χημειο δεν θα πω οχι :D :D

Απο οτι καταλαβα παντως το βασικοτερο ειναι στη μοναδα τι θα παιξει.

Παιζει καμια καλη καβαντζα/συμβουλη για Θηβα μιας και απο οτι καταλαβα και συ εκει παρουσιαστηκες.

Να χουμε τα hints μας ρε παιδι μου για καλο και για κακο

@ Αγγελος-Προεδρας

Ετσι ειναι αυτα.Αν εισαι Προεδρας την βγαζεις sugar

Ουρτου Γιωτά!!!! :p

Link to comment
Share on other sites

OOOYYYAAAAAAA!!!!!!!!!

Ένδοξο Πολεμικό Ναυτικό

[ATTACH]3826[/ATTACH]

ΣΤΡΑΒΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕThis is Sparta

αχαχαχα ερε γλεντια , καθιστε καλα ολοι σας μη ποσταρω με πηλικιο μεταλλια στολη εξοδου και γυαλια rayban-ε:D

Link to comment
Share on other sites

lol στο περιοδευων οταν περνουσαμε ειχαμε τρελο γελιο. Πως πηγα ναυτικο....

Παμε ολοι μαζι οι του 78 γεννηθεις στο πολυγυρο...μπροστα μου 2 φιλοι μου παιδια απο τα λιγα ετσι :D . τον ρωταει που λες ο εφεδρος, που θες εσυ νεαρε?

Τι εχει λεει αυτος

στρατο ξηρας, ναυτικο και αεροπορια

τιποτα αλλο , λεει

Τα παιρνει ο εφεδρος του λεει τελειωνε φιλος (γελια απο πισω χαμος)

Τσολιας παιζει?, λεει

Σε φτιαξω τωρα (και σημειωνει ειδικες δυναμεις)

Ο επομενος απο μπροστα μου χασκογελωντας παει να ανοιξει το στομα του τον κοβει ο εφεδρος "εφυγεςςςς"

ερχεται και η σειρα μου , αξυριστος , απλυτος με βερμουδες χασκογελωντας και ετσι , εσυ ρε ναυαγε τι θες , αιντε ναυτικο εσυ This is Sparta

:finger006::land002::D

αυτα το σωτηριον ετος 1995

Link to comment
Share on other sites

λές να μου το έκανε επείτηδες και εμένα η χοντρή επειδή έσκασα με τον καφέ στο χέρι και κοιμόμουν όρθιος ?

φαντάσου απο τη νύστα που είχα ούτε να μιλήσω δεν μπορούσα και σηκώθηκε πάνω και μου βάζει τις φονές " ΘΑ ΜΗΛΑΣ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ " μόνο προσοχή που δεν βάρεσα :D

Link to comment
Share on other sites

το σκεύτηκα και αυτό αλλά παίζει η εξής πουστιά και παίζει να μην με πάρουν καθόλου εκεί, εγώ θα κάνω 9 μήνες είμαι το πρώτο αγόρι και είμαστε πολύτεκνοι οπότε δεν ξέρω κάν τι θα γίνει, είδομεν....

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είσαι 18 και τρελαμένος, μην το κανεις, καλύτερα.

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να φας 9 μήνες παλούκι.

Ακόμη κι αν δεν έχεις κανένα προβλημα υγείας, η θητεία στις ειδικές δυνάμεις είναι πιθανόν να σου αφήσει "δυσάρεστα" ενθύμια.

Link to comment
Share on other sites

τρελαμένος με τον στρατό ? ούτε καν :) να τελειώνω θέλω να φύγει και αυτό να ξεκινήσω την ζωή μου θέλω, ούτε θα δήλωνα ειδικές δυνάμεις και να πάω δεν έχω σκοπό να μείνω εκεί για κανένα λόγο, θα πάω θα κάνω τον ψόφιο και θα με στείλουν σε καμιά Αυλώνα να τελειώνω μια και καλή

Link to comment
Share on other sites

Στις ειδικές δυνάμεις πάνε αυτοί που θέλουν και αυτοί που μπορούν.

Και δυστυχώς όσο περνούν τα χρονιά λιγοστεύουν αυτοί που μπορούν.

Και όσοι απολύονται από αυτό το Σώμα το θεωρούν τιμή τους και καμάρι τους.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.