Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Σαν πολυ αερα δεν εχουν παρει....

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=927204&lngDtrID=244

Ρε π@υστη μου , με ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι που τα δικα μας τα ζωα δεν κανουν τιποτα.

Γιατι δεν τραβαν ενα κλεισιμο τα συνορα?

Link to comment
Share on other sites

Απο οπου βρισκουν ανακατεβουν, αλλη δουλεια δεν εχουν...

Απο την αλλη λες να καθονται με σταυρομενα τα χερια οι δικοι μας?

Ειναι βλακοδες να απετει ενας χαζομαρας να βγει το ονομα του αεροδρομιου της βορειας Ελλαδος επηδη πιστεβει πως ετσι λενε το χωριο του. Πιστευω πως ετσι τουλαχιστο βλεπει τη παραπανο ιστορια οταν την ακουει. Σα πρωτος μαγκας στο χωριο του δειχνει.

Τεσπα, οποιος εχει τη μυγα λεει μυγιαζεται ;)

Link to comment
Share on other sites

#$%# .....τους αμερικανους μου μεσα.....!

τους χαϊδεύουν στην πλατη...και αυτη νομίζουν οτι έχουν πιάσει τον παπα απο τα @%Χ!.....

κατι πρεπει να γινει άμεσα για να τους κοπεί η ορεξη.....

στην τελικη....την τον έχουμε τοσο στρατό..? αντε να πάρουμε και την υπόλοιπη μακεδονια !

μονο οι ρωσοι ειναι μαγκες ?

αγανάκτησα πια με αυτο το θεμα......

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει δεν είναι θέμα να πάρουμε εμείς ποια? την υπόλοιπη μακεδονία?Δεν το βλέπω έτσι.

Το θέμα είναι να κατακερματιστεί.

Ας τους πάρουν Αλβανία και Βουλγαρία, εμεις δεν μπορούμε γιατί θα υπάρχει τρελή ανομοιογένοια πληθυσμών.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειπα οτι θελω να πάρουμε τα εδαφη τους !

απλα συνεπαρμένος απο το πολεμικό κλιμα των ημερων....και αγανακτισμένος απο τα άπειρα εξοπλιστικά προγράμματα που εχουν φερει την χωρα σε αυτη την οικονομική κατάσταση .......

βλέπω ενα μικρο κρατίδιο που ζει απο εμας....να μας κανει διεθνώς κολοδαχτυλο και εμείς να σφυρίζουμε αδιάφοροι ! ! !

ΗΜΑΡΤΟΝ !

Link to comment
Share on other sites

αυτο θελουν να κανουν , να μας σπασουν τα νευρα. προσθεσε και την ανασφαλεια του ελληνα και ελπιζουν οτι σπαζοντας τα νευρα μας θα μας παρασυρουν σε λαθη.

Ακριβως

Μη μασατε ρεε.. οσο πλησιαζει ο Σεπτεμβριος τοσο περισοτερες μ@λ@κιες θα λενε..

τα κοληταρια τους θελουν λυση το γρηγοροτερο.

Link to comment
Share on other sites

ανάθεμα το RMA του πλαισίου 8500 τους πήγα με πιστοτικό με βγάλανε και όταν πήγα να το πάρω μου πάσαραν έναν Q9450 πήγα να του πώ να τον βάλω στον κ@λ@ μου τώρα :(

δεν με θέλει ο 8600 με τίποτα :(

Link to comment
Share on other sites

ανάθεμα το RMA του πλαισίου 8500 τους πήγα με πιστοτικό με βγάλανε και όταν πήγα να το πάρω μου πάσαραν έναν Q9450 πήγα να του πώ να τον βάλω στον κ@λ@ μου τώρα :(

δεν με θέλει ο 8600 με τίποτα :(

Vatos συγνωμη αλλα οταν εχεις πιστοτικο ενα ταδε ποσο, κανονικα βαζεις και καποια χρηματα (αν χρειαζετε) και παιρνεις οτι θελεις ετσι δεν ειναι???

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά ο τύπος στο τηλ μου είπα έλα να πάρεις ένα πιστωτικό που κόπηκε στα 213 και αυτό μετά από φασαρία ήθελε να μου κόψει στα όσα έκανε σήμερα ο 8500 δλδ 159 και όχι 218 που τον πήρα εγώ και τελικά πήγα και μου λέει επειδή έγινε μπέρδεμα πάρε έναν Q9450 ε δεν είχα όρεξη να τσακώνομαι πάλι πρωί πρωί οπότε τον πήρα και έφυγα το πολύ πολύ να πάει αγγελία για πούλημα και να πάρω έναν 8600 new

στους Quad 45nm πόσα Vcore είναι safe για 24/7 ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.