Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

Οσο μεγαλώνεις.. θα το καταλαβαίνεις ολο και καλύτερα..:D:D

Τωρα ηρθα σπιτι. 7ωρο εκλεισα. 2 PC format και μετα ξανα πισω ολο το Backup που ειχε σε προγραμματα και ρυθμιση αυτων. Ασε δε που το ενα PC δεν ελβπε τους SATA. Ηταν μια ηλιθια ρυθμιση που δεν υπαρχει σε μητρικη παρ αμονο σε εκεινο το μοντελο. Ο,τι να ναι. 40 Ευρω πηρα. Πολλά ή λίγα ;

Εν το μεταξυ ημουν και ειμαι τοσο ζαλισμενος ακομα που τον Ανδρεα σκεφτομαι (φιλε κατι παιζει με αυτο, μια το κινεζικο, τωρα αυτο :D ) και στελνω μυνημα εσενα :D Ο,τι να ναι.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Τωρα ηρθα σπιτι. 7ωρο εκλεισα. 2 PC format και μετα ξανα πισω ολο το Backup που ειχε σε προγραμματα και ρυθμιση αυτων. Ασε δε που το ενα PC δεν ελβπε τους SATA. Ηταν μια ηλιθια ρυθμιση που δεν υπαρχει σε μητρικη παρ αμονο σε εκεινο το μοντελο. Ο,τι να ναι. 40 Ευρω πηρα. Πολλά ή λίγα ;

εχεις ακομα !!!!! :D 35 pc απο τις 11 το πρωι μεχρι τις 9 το βραδυ εγω και ενα αλλο παλικαρι . ευτιχως ηταν ολα τα ιδια και καναμε μονο μια εγκατασταση λειτουργικου και προγραμματων.:D

Link to comment
Share on other sites

ωχ , μεγαλη ζημια?

Σημερα ξεμπερδεψα επιτέλους με όλα αυτά (ουφ). Τελικά δεν είχα τίποτα, είχαν βγει οι βάσεις και τις ξαναέβαλε το τεχνικός. Πάλι καλά, φθηνά την γλυτώσαμε.

Link to comment
Share on other sites

πωω αυτα ειναι μεσα , κανε σεντρα να πηδηξω δικια μου :D (copyright χαρρυ κλυν)

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=j3hNIsdA50U&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=j3hNIsdA50U&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Link to comment
Share on other sites

1)Γιατι αυτος που βαραει με ροπαλο και οπλο πρεπει να ειναι γυμνασμενος ?

2)Αυτο το based on a true story γ@μει..Και το Batman based on true story ειναι....

3)Γιατι ολοι ελπιζουν οτι αυτον που τους βαραει θα τον σκωτωσουν μετα?

4)Γιατι πρεπει να μιλας τοσο πολυ πρωτου σκωτωσεις καποιον?

Link to comment
Share on other sites

Καλά ότι γίνονται τέτοια αίσχη στις ελληνικές φυλακές (και σ'όλο τον κόσμο δηλαδή όχι μόνο εδώ) είναι γνωστό. Μπορεί να είναι όντως based on true story αλλά κάτι μου λέει ότι θα την έχουν τραβηγμένη από τα μαλλιά να μας βγάλουν όσο πιο εθνικιστές και ρατσιστές γίνεται. . . . προπαγάνδα μυρίζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλά ότι γίνονται τέτοια αίσχη στις ελληνικές φυλακές (και σ'όλο τον κόσμο δηλαδή όχι μόνο εδώ) είναι γνωστό. Μπορεί να είναι όντως based on true story αλλά κάτι μου λέει ότι θα την έχουν τραβηγμένη από τα μαλλιά να μας βγάλουν όσο πιο εθνικιστές και ρατσιστές γίνεται. . . . προπαγάνδα μυρίζομαι.

Δλδ πιστευεις οτι ο ελληνας δημοσιος υπαλληλος εκανε κατι τετοιο?Ουτε υπαλληλος με stage δεν θα εκανε κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Aυτη η ανθελληνική ταινία θα συζητηθεί πολύ τις επόμενες μέρες.

Δε νομίζω να συζητηθεί ρε Χρήστο.

Εγώ πάντως γέλασα πολύ με το βίντεο.

Άθλιοι ηθοποιοί, άθλιες φάτσες ειδικά του "έλληνα" και άθλιο παίξιμο. Και οι δύο συναγωνίζονται τον Topper Harley στη βαρβατίλα.

Link to comment
Share on other sites

Τον φούσκα γομαρά τον ράμπο με το μουστάκι και την προφορά μαρλον μπράντο τον έκοψες για δημόσιο υπαλληλο ; banana Πιο πολύ για τον Devon μου κάνει :D

Εννοείται πως δεν πιστευω και συμφωνώ μαζί σου :)

Γενικά κρατάω επιφυλάξεις για το τι γίνεται μέσα βαθιά στην αστυνομία. Και προσωπικά δεν θέλω να ξέρω ούτε θέλω να μάθω.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να συζητηθεί ρε Χρήστο.

Εγώ πάντως γέλασα πολύ με το βίντεο.

Άθλιοι ηθοποιοί, άθλιες φάτσες ειδικά του "έλληνα" και άθλιο παίξιμο. Και οι δύο συναγωνίζονται τον Topper Harley στη βαρβατίλα.

Ήδη άρχισε να γίνεται θέμα.. και τα κανάλια σίγουρα θα παίξουν το ρόλο τους

http://taxalia.blogspot.com/2009/11/blog-post_1217.html

Καλά.. ο ελληνας περισσότερο με Τζεκινς χαν μοιάζει:nare

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.