Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

Ρε σεις το πρώτο ήταν πέναλτυ ; Πολύ moufex μου φάνηκε.

φυσικα και ηταν.

Οσο για τα ασπονδυλα Κοκε, μινι-κουπερ και λοιποί, να τους θυμίσουμε πως πηραν περισυ το πεναλτι στην Φυλη...

BMERTC6BOUQ

πατε στο 2:35

Τεταμένη η κατάσταση στο «Κλεάνθης Βικελίδης»

Υλικές ζημιές σε σταθμευμένα αυτοκίνητα έξω από το γήπεδο «Κλεάνθης Βικελίδης» προκάλεσαν το βράδυ της Κυριακής οργισμένοι οπαδοί του Άρη.

Οι οπαδοί των «κιτρίνων» που συγκεντρώθηκαν έξω από το γήπεδο της ομάδας τους ζητούσαν από τη διοίκηση και τους παίχτες της ομάδας τους να αναλάβουν τις ευθύνες τους για την βαριά ήττα με 4-1 από τον ΠΑΟΚ.

Στο σημείο έσπευσαν άνδρες των ΜΑΤ, οι οποίοι προχώρησαν σε χρήση χημικών για να απομακρύνουν τους οπαδούς και να αποφευχθούν, έτσι, τα χειρότερα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Την Παρασκευη αγόρασα ένα laptop γνωστης εταιριας για...γενικη χρήση.Τιποτε εξεζητημένο και ιδιαίτερο.

Κοιτουσα να έχει καλά χαρακτηριστικά all-around με όσο το δυνατο χαμηλότερη τιμη,,

Κατέληξα σε

c2duo 2.13ghz

4gb ram

320gb HDD

Ati 4570 με 512mb αυτονομη μνημη

15αρη

και με τα win7 64bit Ελληνικά(αύτο ήταν από τις πρώτες προταιρεότητες)

Βρήκα λοιπον το συγκεκριμένο σε μια πολυ δελεαστικη τιμη

550ευρω περίπου ενώ αντιστοιχα μηχανήματα άλλων εταιρίων ξεκινούσαν από τα 7.5 κατοσταρικα και πάνω..

Κατι δεν μου άρεσε και είπα να το δω από κοντα για να διαπιστώσω αν όντως ηταν ευκαιρία ή κάτι κρυβόταν πίσω από την χαμηλη τιμή..Δεν βρήκα κάτι να λειπει και γενικότερα μου αφησε πολυ καλές εντυπώσεις και το πηρα...

Πριν απο λίγο διαπιστωσα κάτι τραγικά γελοίο....ΔΕΝ έχει built-in camera!Αν είναι δυνατον...από εκεί βρηκαν να κόψουν το κοστος???Ελεός!banana

Ξέρω ακριβώς για πιό λαπτοπ μιλάς καθώς το χτύπησα για έναν φίλο και παραξενεύτηκα και γω που δεν είχε κάμερα. Αλλά μικρό το κακό...

Προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ και παίζει και PES2010 άνετα.:D

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε Νίκο βρες μου καλύτερο τρόπο για να κόψει κάποιος το κάπνισμα!:p

Apple care...φροντίζει και για την υγεία του ιδιοκτήτη!

Όσο για το acer...ακόμη δεν μπορώ να το χωνέψω!Μόνο για την γκρίνια που άκουσα αλλά και τις υποθέσεις ότι η επιλογη του συγκεκριμένου λαπτοπ ήταν συνειδητή και εν γνωση μου πηρα κάτι που δεν έχει κάμερα ώστε να αποφεύγω το video chat κτλ κτλ, μου έρχεται να το πουλησω και να πάω να της πάρω καινούριο...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το acer...ακόμη δεν μπορώ να το χωνέψω!Μόνο για την γκρίνια που άκουσα αλλά και τις υποθέσεις ότι η επιλογη του συγκεκριμένου λαπτοπ ήταν συνειδητή και εν γνωση μου πηρα κάτι που δεν έχει κάμερα ώστε να αποφεύγω το video chat κτλ κτλ, μου έρχεται να το πουλησω και να πάω να της πάρω καινούριο...:mad:

:gyros

Επιστροφη στο καταστημα κ επιστροφη χρηματων και τραβα παρε ενα με καμερα...Η γυναικια γρινια ειναι σαν την βλακεια...Απιθμενη και ανικητη :o

Καλα ξεμπερδεματα This is Sparta

Link to comment
Share on other sites

!Μόνο για την γκρίνια που άκουσα αλλά και τις υποθέσεις ότι η επιλογη του συγκεκριμένου λαπτοπ ήταν συνειδητή και εν γνωση μου πηρα κάτι που δεν έχει κάμερα ώστε να αποφεύγω το video chat κτλ κτλ, μου έρχεται να το πουλησω και να πάω να της πάρω καινούριο...:mad:

Οσο η γκρινια δεν μεταλάσεται σε κρεβατομουρμούρα κάνεις τον μακάκα

οπλίζεσαι με υπομονή,και το πολύ πολύ βάζεις και κανα ακουστικό στο κεφάλι και το παλεύεις. Αν ομως αναβαμιστεί σε κρεβατογκρίνια ........This is Sparta

Και ξέρεις πιο είναι το χειρότερο ?

Και το πουλήσεις και να πάρεις άλλο με κάμερα ( και καμερα I-max να εχεις επάνω) ,που και που (αναλογα με το τι θέλει να πετύχει) θα στο θυμίζει .................

:musik009:....Ναι καλά και τι έγινε που μου πηρες άλλο με κάμερα,δεν με σκεφτεσαι καθόλου εμένα, και αν δεν γκρίνιαζα εγω, με εκεινη την μουφα θα με έιχες ,και πως θα έμπαινα στα chat-mat ,και μόνο τον εαυτούλη σου σκέφτεσαι ,και για σενα ολο τα καλύτερα ενώ για μένα 5 λεπτα δεν αφιέρωσες να δεις οτι δεν είχε καμερα......μπουρ μπουρ.........:musik009:

Α και που΄σαι μωρό μου είδα ένα δαχτυλιδάκι απίθανο............:gyros

Υγ Για τους φίλους που το σκέφτονται σοβαρά να την κάνουντην τρέλα (sic)

Link to comment
Share on other sites

:respect::respect::respect:

Εντάξει είπαμε γκρίνιαξε αλλά όχι σε τετοιο σημείο!Και την δικαιολογω μεχρι ενος σημειου γιατι όταν παίρνεις για πρωτη φορα λαπτοπ περιμένεις τις "απλες" ευκολίες που σου παρέχει ενα λαπτοπ και οχι τα τεσσερα γιγα μνημη και το 64μπιτο λειτουργικο.

Link to comment
Share on other sites

:respect::respect::respect:

Εντάξει είπαμε γκρίνιαξε αλλά όχι σε τετοιο σημείο!Και την δικαιολογω μεχρι ενος σημειου γιατι όταν παίρνεις για πρωτη φορα λαπτοπ περιμένεις τις "απλες" ευκολίες που σου παρέχει ενα λαπτοπ και οχι τα τεσσερα γιγα μνημη και το 64μπιτο λειτουργικο.

:respect:

Γυναικες :p

Δωσ'τους φρου φρου και αρωματα και θα ειναι υπερευχαριστημενες ;)

Link to comment
Share on other sites

Retro-question :D

Εχει δοκιμασει κανεις αναπαραγωγη HD με Athlon XP (συγκεκριμενα μου περισσευει ενας 1600+ που ειναι πολυ μικρος φυσικα αλλα λεμε τωρα :gyros) και καρτα γραφικων επιπεδου Radeon 9800 Pro/ nV 5900 Ultra?

Και αν ναι (φιλοδοξος mode on :brutal001:) μεχρι τι ποιοτητα.

Κατα 90% την ξερω την απαντηση,ουτε καν 480p δεν θα παιζει,αλλα δεν χανεις κατι αν ρωτησεις This is Sparta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.