Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

Γιαγκο απο χαρακτηριστικά καλό φαίνεται .Τωρα απο αίσθηση και χρηστικότητα εσυ ξέρεις καλύτερα .Αυτο πάντως που δεν μου αρεσει στα Ipad ειναι οτι πρέπει να χρησιμοποιείς to Itunes ακομα και για απλα πραγματα

Θα πείραζε να βάλουν μια φυσιολογική usb η ενα card reader?

To Ipad2 απο το λίγο που το χρησιμοποιησα ,σε απλα πραγματα είναι πιο αεράτο σε απόκριση απο το 1 .Το απογευμα που θα το δουμε με τον xakzor Νικολ θα σχηματίσω καλύτερη άποψη

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Νομίζω οτι το είχα δει στην ΕΜΟ στο Μιλάνο πριν 2 χρόνια .Είναι μια απο τις μεγαλύτερες εκθέσεις για τέτοιου είδους μηχανήματα.

Εντύπωση μου έιχε κάνει επίσης και μια 5 Axis CNC που σκάλιζε σε μπλε φελιζόλ ενα C4 citroen σε κλίμακα .Επειτα το εκαναν μια προεργασία και μετα το εβαφαν .Δεν μπορούσες να το ξεχωρίσεις απο το αληθινό.

Υ.Γ Ρε συ αυτή η υπογραφή που έχεις μιλάμε πέρα που απο κάθε φορά που την βλέπω γελάω απίστευτα ,έχει απίστευτη ιστορία και παρασκήνιο για να γίνει.

Αλλη φάση λέμε,άλλη εποχή..............

Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτεις οτι καηκα 3 φορες και εβαζα γιαουρτια :p Ναι, πιστευω μαυρισα αρκετα :)

ασε ρεεεεεεεεεεεε

βρειτε bench-ο-προγραμμα να μετρησουμε το μαυρισμα να δουμε!!!

Αν και νομιζω πως ο xrist μας εχει ολους για πλακα... :p

Χαλλλλλλλλλαρααααααααααααα :D

post-543-1414343578,1807_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγω βαζω 50αρι αντιλιακο. Μετα που τελειωσε πηρε η μανα μου ενα με προστασια 6... (ειχε γευση καρπουζι βλεπεις...).

Σακη, πως εισαι ετσι ρε μλκ με τον Γουόλι πισω σου :p Θελουμε κι αλλες pic!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.