Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ε ας τα λέμε καλά . καλυτερεύω απλά το δεξί πόδι θα με καθυστερήσει να περπατήσω λόγο του σπασίματος στο μύρο.

δεν μπορώ να ποσταρω τις x rays για να καταλάβεις για τι σπάσιμο μιλάμε :D

Link to comment
Share on other sites

bag_jail.jpg

Όταν η Maria del Mar Arjona προσπάθησε να απελευθερώσει τον άντρα της από τις φυλακές του Μεξικού, χρειάστηκαν μερικά λεπτά για να την καταλάβουν και να ανοίξουν την ύποπτη τσάντα της!

Ο σύζυγός της Juan Ramirez Tijerina, κρατούμενος των φυλακών, βρισκόταν κουλουριασμένος μέσα στην τσάντα, προσπαθώντας να το σκάσει με τη βοήθεια της Maria και να γλιτώσει τα 20 χρόνια κάθειρξής του. Φυσικά αυτό δεν μπόρεσε να γίνει και πλέον και η Maria βρίσκεται υπό κράτηση.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα γυρισα απο το Παπανικολαου για το πόδι της μανας μου. Καλα ποση ωρα πρεπει να περιμενει κανεις για μια ακτινογραφια... έλεος! Ο πρώτος γιατρός ηταν τελειως μλκας. Αγενης και βιαστικα όλα. Ο δεύτερος γιατρός (γιατί ξανα πηγαμε) το ίδιο καλύτερα και ήταν νορμαλ ο ανθρωπος μια χαρα.

Κατι άσχετο, αυριο λεω να παω το αμαξι στην Τoyota να του δει τα φρενα. Δεν πιανουν τα φρενα του (1 ετος το εχω καινουριο) οταν ειμαι σε κατηφορα. Ενεργοποιειται το ABS, κανει το γκρουτζου-γκρουτζου αλλα το αμαξι τσουλάει. Σηκωνω το χειροφρενο και παλι τα ιδια. Σημερα ημουν με 20 km/h και πατησα φρενο στο τελος της κατηφορας (και όχι σταδιακά) και δεν σταματησε. Παραλιγο να τρακαρω τον μπροστινο, χωρις λογο.

Link to comment
Share on other sites

Κατι άσχετο, αυριο λεω να παω το αμαξι στην Τoyota να του δει τα φρενα. Δεν πιανουν τα φρενα του (1 ετος το εχω καινουριο) οταν ειμαι σε κατηφορα. Ενεργοποιειται το ABS, κανει το γκρουτζου-γκρουτζου αλλα το αμαξι τσουλάει. Σηκωνω το χειροφρενο και παλι τα ιδια. Σημερα ημουν με 20 km/h και πατησα φρενο στο τελος της κατηφορας (και όχι σταδιακά) και δεν σταματησε. Παραλιγο να τρακαρω τον μπροστινο, χωρις λογο.

Ρα ο ρολος του ABS ειναι να μην μπλοκαρουν οι τροχοι. Τωρα γιατι ποιανει ειναι το θεμα..απο λαστιχο πως τα πας??

Link to comment
Share on other sites

Cyprus welcomes stone age .... terma to revma pedes...

Sent from my Nexus One using Tapatalk

Κάποιον πρέπει να κρεμάσετε εκεί boy.

Αληθεύει οτι η ΜΥΚ ήταν σε άσκηση και γλίτωσε από ολική εξαφάνιση?

Διαβάζω οτι οι εγκαταστάσεις της ήταν δίπλα στην έκρηξη.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το ξέρω, πάντως ξέρω πως ο αρχιστράτηγος έδιωξε όλους τους στρατιώτες από το στρατόπεδο . Δυστυχώς αυτός θυσιάστηκε..

Δεν αρκούσαν αυτά, οι γνωστοί άγνωστοι με τις μάσκες στα πρόσωπα μετέτρεψαν την διαμαρτυρία στο προεδρικό σε πετροπόλεμο

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς Γιαγκο πάλι παιχτηκαν πολιτικά παιχνίδια και συμφωνίες μυστικές .Την πλήρωσαν και πάλι αυτοί που δεν εφταιγαν.

Και για αλλάξουμε κλίμα

Από εκεί που τα προιντα της apple μου ήταν παντελώς αδιάφορα σαν χρηστικη αξία ,τώρα στο σπίτι βρίσκονται iPad και

iPad 2 (να αρχίσω να ανησυχώ ?????)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, γιατί ipad? δεν εγκρίνεις τα αλλα tablet?:p

Δεν κοιτούσα για κατι συγκεκριμενο .Το ipad το πήρα για την σύζυγο γιατι ήθελε κατι μικρό και πρακτικό για να διαβαζει pdf και βιβλία για το μεταπτυχιακό .Πουλούσε ο Αλεξης το δικο του

,το ενα έφερε το άλλο και αντι να πάρω το Kindle βρέθηκα με ipad. Το 2 ηρθε απο Αμερική δωρο για ενα φίλο και μου το έδωσε για JB .Πιθανοτατα τα άλλα tablet να είναι το ίδιο καλα η και καλύτερα.Ισως κάποιος που έχει κάποιο άλλο μας πεί περισότερα.Απλα εγω δεν ηθελα κατι ιδιαίτερο και το ipad καλυπτε ολες τις αναγκες και με το παραπάνω ( αρεσε πολυ και στην συζυγο ) οποτε καταλαβαίνεις.....

Link to comment
Share on other sites

11 έκανα το ρίσκο και πήρα το adam

http://www.notionink.com/

http://en.wikipedia.org/wiki/Adam_tablet

Πρακτικά είναι στο beta state. Είναι σαν ένα androidphone προσαρμοσμένο για μεγαλύτερη οθόνη. Τα custom apps από την notion ink έχουν μερικά bugs αλλα σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος, αν και είχε ειπωθεί πως θα γινόταν update σε honeycomb (που πράγματι θα έκανε όλη την διαφορα για ένα tablet) επίσημα δεν έχουμε τίποτα :(. Ας είναι καλά τα παιδιά στο tabletroms.com που έχουν φτιάξει ένα honeycomp rom (χωρίς camera και video acc). όσοι έχουν android tablet κοιτάξτε μια ματια σε αυτό το site

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.