Jump to content



Aγορά υπολογιστή γραφείου - να αντέχει στο χρόνο


kreach

Recommended Posts

Λάπτοπ αν ήθελα θα 'πρενα χωρίς να μπω στον κόπο να ψάχνω εξαρτήματα :p :P :p

Mα και γω για να γλιτώσεις ακριβώς από τον κόπο στο πρότεινα:laughing:. Γενικά στην εποχή μας τα desktop είναι είτε για χομπίστες, όπως εμείς εδώ υποθέτω, και για workstation επαγγελματικά μηχανήματα, γραφιστικά, cad, servers, κλπ. Αλλά για χομπίστα καλύτερα ένα δυνατό γενικής χρήσεως, i5, z77 που έχει όλα τα σύγχρονα πρότυπα, usb 3 sata 3, pcie 3 κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους :)

Τελευταία είμαι πνιγμένος πάλι και δεν μπηκα Λαμπ... :(

Σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον που δείξατε, μόλις αγοραστεί το μηχάνημα θα σας ειδοποιήσω :)

Και σχετικά με το παραπάνω ποστ... ρε παιδιά... το να τρέχεις ένα μηχάνημα που ξέρεις πως το κάθε κομμάτι είναι δικής σου επιλογής σου δίνει μια αίσθηση υπερηφάνειας... σε κάνει να νοιώθεις πως αυτός είναι... ο ΔΙΚΟΣ σου υπολογιστής και δεν θα βρεις άλλον σαν κιαυτόν (εννοώ αγοράζοντας ένα Χ λάπτοπ, παίζει να έχουν το ίδιο άλλοι δεν ξέρω κι εγώ) ;):)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.