Jump to content



Χ800XT στο eshop


unstoppable

Recommended Posts

τωρα τωρα...δινω τα 574....και σε 1.5 χρονο αλλα τοσα λολ....ειναι απλησιαστες οι καρτες ρε παιδια και ουτε υπαρχει hardware για μενα που να αξιζει 600 $$$ ουτε cpu ουτε τιποτα!

6800 ultra all the way αρκει να πεσει καμια 100σταρα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια sto ram-shop δεν εχει μια gigabyte x800xt στα 480e?Eιχα παρει την Παρασκευη κ μου ειπαν οτι θα φερουν απο Δευτερα!!!Ram-shop

Λεω 480 γιατι οποιος εχει την εκπτωτικη καρτα απο to pc magazine γλιτωνει 15%!Δηλαδη περιπου το φπα(18%)!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Virus

Ρε παιδια sto ram-shop δεν εχει μια gigabyte x800xt στα 480e?Eιχα παρει την Παρασκευη κ μου ειπαν οτι θα φερουν απο Δευτερα!!!Ram-shop

Λεω 480 γιατι οποιος εχει την εκπτωτικη καρτα απο to pc magazine γλιτωνει 15%!Δηλαδη περιπου το φπα(18%)!

H GB θα έρθει την επόμενη εβδομάδα.

Αυτό με την έκτπωση 15% από το pcmag αποκλείεται να ισχύει στις κανονικές τιμές αλλά πιθανότατα σε τιμές ''καταλόγου''. Και αυτό για τον απλούστατο λόγο ότι το ποσοστό κέρδους είναι πολύ μιρκότερο από 15%.

Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτο που με ξενερωνη ειναι οτι ναι μεν θελουν 500+ ευρο αλλα απο την αλλη θα μου βγη κανα παιχνιδη λιαν συντομος και θα μου κανει κανα σπασιμο και μετα θα ειναι για σπασιμο η καρτουλα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.