Jump to content



Youtube: χάθηκαν οι private Playlists


Chosen

Recommended Posts

Έχω φτιάξει 8 Playlists με μουσική στο Youtube μου.

Για κάποιο λόγο (μάλλον άλλαξε το default; δεν την πείραξα ποτέ αυτή την επιλογή) οι 3 τελευταίες playlists που έφτιαξα είναι private και όχι public.

Οι playlists αυτές φτιάχτηκαν πριν από 1-6 μήνες και μέχρι και χτες τις έβλεπα όλες (τα τραγούδια από μια από τις private είναι στο View History μου από χτες).

Χτες το βράδυ, συνειδητοποίησα ότι δε μπορώ να δω 3 από τις playlists μου, σήμερα το πρωί δεν έχει αλλάξει κάτι. Δεν τις βρίσκω πουθενά στον λογαριασμό μου, ενώ το μόνο μέρος που φαίνεται ότι υπάρχουν ακόμα, είναι όταν πάω να προσθέσω ένα νέο τραγούδι σε κάποια Playlist, όπου μου τις βγάζει στη λίστα με τις υπάρχουσες.

Μερικές εικόνες από το πρόβλημα

Η σελίδα με τις playlists στον λογαριασμό μου, ταξινομημένες από την νεότερη προς την παλαιότερη. Είχα φτιάξει πριν από 2 μήνες 2-3 playlists (Samael, BSE και Slayer) και τώρα δεν φαίνονται καθόλου. Σήμερα ξαναέφτιαξα μια "New BSE" και την έκανα Public και φαίνεται μια χαρά:

attachment.php?attachmentid=54574&stc=1&d=1360149917

Αν πάω σε κάποιο τραγούδι να το προσθέσω σε playlist, βλέπω πάλι τις playlists μου ταξινομημένες χρονολογικά, από την "New BSE" που έφτιαξα πριν από μια ώρα, και προς τα πίσω, με την διαφορά ότι βλέπω και τις 3 private playlists μου που δεν φαίνονται πλέον πουθενά αλλού:

attachment.php?attachmentid=54575&stc=1&d=1360150124

Καμιά ιδέα;

post-129-1416077043,7858_thumb.png

post-129-1416077043,8261_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Πετρο κι εμενα δεν δειχνει τις private playlists στο αντιστοιχο πεδιο των playlists

αλλα κλικαροντας το εικονιδιο χρηστη πανω δεξια στη σελιδα

μου τις εμφανιζει κανονικα σε οριζοντια διαταξη στην κορυφη της σελιδας

επιλεγοντας αυτην που θελω και κατοπιν επιλεγοντας το edit playlist

δειχνει να δουλευει οκ.

για τσεκαρε το

Link to comment
Share on other sites

Thanks, παίδες. Ερχόμουν να αναφέρω ότι τις βρήκα πατώντας στο

http://www.youtube.com/view_all_playlists

αλλά και ο τρόπος του Κοπρίτη δουλεύει, άσχετα αν δεν το είχα πάρει χαμπάρι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.