Jump to content



Android Smartphone στα 300€


tragikos

Recommended Posts

Καλημέρα σας,

φίλος μου θέλει να αγοράσει ένα Android smartphone και συγκεκριμένα το Galaxy SII από εδώ. Είναι η πρώτη του επαφή με smartphones αφού τώρα έχει ένα παλιό slide Sony Ericsson. To budget του είναι γύρω στα 300€ όπως θα υποθέσατε.

Οπότε πριν κάνει την αγορά του είπα να μου δώσει λίγο χρόνο μπας και μου δώσετε εσείς καμία καλύτερη πρόταση ή απλά επιβεβαιώσετε την αγορά :p

- Το birdphone.gr το γνωρίζουμε; Είναι αξιόπιστο;

- Βγήκε μόλις το Galaxy SII Plus αλλά είναι πιο ακριβό χωρίς να προσφέρει νομίζω κάτι περισσότερο (εκτός από υποστήριξη λογισμικού)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14402]lotos[/MENTION] καλή η πρόταση σου, βλέπω υπερτερεί σε ppi και έχει και NFC, αλλά έχει χειρότερη μπαταρία (που δεν αφαιρείται κιόλας) και δεν παίρνει κάρτα μνήμης. :)

Link to comment
Share on other sites

ποσο σιγουρος εισαι οτι εχει χειροτερη μπαταρια;

ποιος ειναι αυτος που σου λεει οτι η μπαταρια του S2 κραταει παραπανω;

και τι σημαινει οτι δεν αφαιρεται;; τι ρολο παιζει αυτο εν ετη 2013?

για την καρτα μνημης εχεις δικιο, ειναι κατι προσωπικο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14402]lotos[/MENTION] στο link που παρέθεσα γράφει:

Sony XPeria P: Non-removable Li-Ion 1305 mAh battery, 28h endurance rating

Galaxy S II: Li-Ion 1650 mAh battery, 40h endurance rating

Δεν είναι αρκετό;

[MENTION=9931]soulclaimer[/MENTION], του το είπα και εγώ, αλλά προτιμάει να ξεκινήσει με Android :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.