Jump to content



Q9550, Asus Rampage Formula, Corsair Dominator 8GB AND Sapphire HD4870


mitsosoft

Recommended Posts

1. Πωλείται το παρακάτω σετάκι...

Intel Q9550 (δώρο η Thermalright Ultra120 Extreme, πρέπει να έχω και το μαμά cooler)

Asus Rampage Formula (υπάρχει και το κουτί της με όλα τα παρεκλώμενα, άντε να λείπουν 1-2 sata cables)

Corsair Dominator 8GB (4Χ2) DDR2 1066 (2 κιτ των 4GB) μαζί με το μαμά cooler τους

Τον επεξεργαστή όταν τον είχα πάρει είχα δοκιμάσει να δω ως που πήγαινε αλλά τελικά μετά από λίγους μήνες και λόγω έλειψης χρόνου τον άφησα σε μαμά ταχύτητες συν ότι επειδή δεν έπαιζα παιχνίδια στο PC (ας είναι καλά το 360) δεν καιγόμουν και πολύ για το o/c. http://www.thelab.gr/858001-post141.html

Επίσης για αποφυγή τυχόν παρεξηγήσεων θέλω να αναφέρω από τώρα ότι από την 1η μέρα αγοράς είχε κολλημένο τον 1 από τους 4 σένσορες θερμοκρασίας στους 37 βαθμούς (το γνωστό ζήτημα που είχαν ορισμένοι Q9550). Επομένως στον συγκεκριμένο πυρήνα δείχνει κανονικά τις θερμοκρασίες εφόσον είναι από 37 βαθμούς και πάνω. Στους άλλους 3 πυρήνες δεν υπάρχει κανένα θέμα. Απλά δεν το θεωρούσα και ούτε το θεωρώ πρόβλημα οπότε δεν μπήκα ποτέ στην διαδικασία να τον πάω για αλλαγή.

Τα προϊόντα είναι όλα αγορασμένα από Ελληνικά καταστήματα αλλά έχει λήξει πλεον η εγγύηση, εκτός των μνημών που λογικά έχουν lifetime από corsair. Λειτουργούν όλα άψογα αφού είναι ο προσωπικός μου υπολογιστής.

Τιμή όλου του πακέτου 230€ SOLD

Ανταλλαγή με ενδιαφέρει μόνο με i5 3570K ή κάποια αξιόλογη Z77 μητρική (και αν χρειαστεί κάποια διαφορά).

Θα προτιμήσω να πουληθεί ως σετ εκτός αν βρεθούν αγοραστές για όλα!

2. Πωλείται η Sapphire HD4870 512MB στο κουτί της μαζί με όλα τα παρελκώμενα. Η εγγύηση έχει λήξει.

SAPPHIRE HD 4870 512MB GDDR5 PCI-E

Τιμή για την κάρτα 60€

Σε όλες τις περιπτώσεις με ενδιαφέρει συναλλαγή μόνο χέρι με χέρι εντός Αθηνών.

Οτιδήποτε άλλο θέλετε εδώ είμαστε!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.