Jump to content



Ποιό καλό παιδί ξέρει !!;;;;


Lordofpcs

Recommended Posts

Δοκίμασε αυτό:

http://www.ellosnuncaloharian.com/juegos/

Είναι ισπανικό αλλά έχει τα απίστευτα αρχαία παιχνίδια.(αν ξέρεις ιταλικά όπως εγώ δεν είναι δυσκολη η πλοήγηση,παρόμοια γλώσσα είναι) .

Link to comment
Share on other sites

καλός ήρθες στο the lab legionnaire :flower:

Σε παρακαλώ από δω και στο εξής να γράφεις μόνο με ελληνικούς χαρακτήρες ελληνικά. Τα greeklish απαγορεύονται από τους κανόνες του forum.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από legionnaire

yeap

the one and only :jump:

Καλα, μπορεις να μιλας ελληνικα εδω, εκτος του οτι απαγορευονται greeklish/αγγλικα, ειναι και η μητρικη γλωσσα της συντριπτικης πλειοψηφιας εδω μεσα :ρρ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μολις κατεβασα το barbarian 2 αλλα τα γραφικα του ειναι απαισια καμια σχεση με το παιχνιδι που το επαιζα στον amstrad 6128 (που το θυμηθηκα αυτο το αρχαιολογικο pc θα μου πειτε τωρα αλλα...........)Γιατι συμβαινει αυτο μηπως ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓΙΩΡΓΟΣ

Ρε παιδια μολις κατεβασα το barbarian 2 αλλα τα γραφικα του ειναι απαισια καμια σχεση με το παιχνιδι που το επαιζα στον amstrad 6128 (που το θυμηθηκα αυτο το αρχαιολογικο pc θα μου πειτε τωρα αλλα...........)Γιατι συμβαινει αυτο μηπως ξερει κανεις?

γιατι θελει 6800 ultra που δεν εχεις και παλι μπορει να μην εχει καλη ποιοτητα:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.