Jump to content



Deathadder παρέδωσε πνεύμα - Και τώρα τι??


peopas

Recommended Posts

Πρόσφατα τα τίναξε το πολυαγαπημένο μου deathadder από την κατάχρηση :banging:

Είπα όμως να αλλάξω σελίδα και να πάω σε καινούργιο ποντικάκι, παρόμοιο στιλ. Τι έχετε να προτείνετε; Θα προορίζεται κυρίως για fps games. Το απόλυτο max είναι 100 euros, αν μπορείτε δώστε και links από e-shops.

Btw χθες γλυκοκοίταζα το zowie ec2 evo black :eek:

Link to comment
Share on other sites

πάρε το ίδιο, αφού το έχεις συνηθήσεις, κάποιο άλλο ίσως σου φανεί δύσκολο στον χειρισμό, μείνε με αυτό που ξές ή με παρόμοιο σχήμα κάποιο όπως το zowie ec1 που έχουν περίπου της ίδιες διαστάσεις και σχήμα με το deathadder.

Link to comment
Share on other sites

--> http://www.thelab.gr/ixos-multimedia-kai-input-devices/roccat-savu-115785.html <--

evo που το βρηκες ελλαδα ? μονο αγγελια παιζει απο το φορουμ στα 35ευρω τελευταια φορα που κοιταξα

Αν θες απελπισμενα ενα mini deathadder τσιμπα το, αν οντως θες να δοκιμασεις κατι καινουργιο πηγαινε στα public και δωσε 35 ευρω για το savu, ειναι πολυ καλο deal imo

Link to comment
Share on other sites

Δε το βρήκα ελλάδα το zowie, στο tube το κοιτούσα :p . Δε με χαλάει η παραγγελία από εξωτερικό πάντως.

Το thread για το savu το είχα διαβάσει παλιότερα αλλά το είχα ξεχάσει. Δεν είναι ίδιο στιλ με το DA αλλά δεν πειράζει, ας πάω και σε κάτι εντελώς καινούργιο αμα αξίζει.

Στα Public πάντως που λες είναι εξαντλημένο. Μετά πάει γύρω στο πενηντάρικο από amazon και λοιπά ελληνικά μαγαζιά.

Link to comment
Share on other sites

Τα συγγεκριμένα logitech τα είχα δοκιμάσει από κάτι φιλαράκια αλλά δεν μου άρεσαν. Γενικά δεν είμαι φαν της logi (χροοονια πριν μου είχαν χαλάσει 3 mx518 στη σειρά λόγω του γνωστού προβλήματος στο καλώδιο).

Μάλλον για το savu θα πάω. Το θέμα είναι να το πάρω τώρα στα 50 ευρώ ή να περιμένω το public να το ξαναφέρει στα 35?:ph34r: Ξέρει κανείς πόσο καιρό τώρα είναι εξαντλημένο;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.