Jump to content



Αδυναμία υποστήριξη ήχου


vasi

Recommended Posts

dvi με hdmi (pc,) hdmi με hdmi τηλεόραση (46es6340)

Μην με πείτε ότι δεν υποστηρίζει ήχο από το dvi διότι από τι ξέρω η σειρά 7χχχχ gpu υποστηρίζει dual audio !!

Πείρα μια 630gt lp nvidia όλα μια χαρά..... τι κάνει η amd ???

Link to comment
Share on other sites

Θέλει συγκεκριμένο αντάπτορα στο DVI για να βγάλει ήχο προς HDMI όπως οι παλιές 4800

Aυτό

48499.jpg

Εννοείτε αλίμονο, εδώ παίζουμε με καλώδια 1.4 με με 3d και 4K και μου αναφέρεις τον ανταπτορα !! εκτός αν ο δικός μου είναι ελαττωματικός ? αλλά δεν είναι διότι τον δοκίμασα στην 630gt nvidia

Link to comment
Share on other sites

Τον ήχο οι ΑΤΙ τον βγάζουν από άλλα pins .

Και εγώ έχω αντάπτορες πολλούς αλλά μόνο της ΑΤΙ ο αντάπτορας μου επέτρεψε να έχω ήχο από DVI . Διαφορετικά δεν θα είχα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλει συγκεκριμένο αντάπτορα στο DVI για να βγάλει ήχο προς HDMI όπως οι παλιές 4800

Aυτό

48499.jpg

[MENTION=7477]adpanos[/MENTION] χρησιμοποιώ αυτόν το ανταπτορα ταιριάζει με τον κωδικό post-3658-1416077111,5782_thumb.jpg

βλέπω και κάποιους άλλους στο ebay post-3658-1416077111,8428_thumb.jpg είναι όμοια DVI Male to HDMI Female Audio Video Adapter Dongle ATI 6140063501G | eBay ??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.