Jump to content



Thief 4


Helly

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] Πανο εδω ειμαι.

z2xt.jpg

Οσο αφορα το παιχνιδι θα συμφωνησω με τον φιλο απο πανω αλλα εγω το λιγο που εχω παιξει (βγηκαν καποια αλλα θεματα με το μηχανακι σημερα) μου αρεσει και δεν μετανοιωνω για τα 40€ που εδωσα.

Τακη μηπως μπερδευτηκες και εκανες Upload αλλη Picture?

Δεν βλεπω bench:p

Link to comment
Share on other sites

Fixed

Ωραιος thank's!:T:

Aυτο το αποτελεσμα ειναι με την καρτα στα μαμα της η oc'ed?

Ακυρο μαμα ειναι η καρτα το γραφεις, στραβωμαρα!:p

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

τραγικά bugs με τον ήχο έχω...και συν ότι δεν δουλεύει το xbox360 controller...αν είναι δυνατόν..και οι devs λένε παπατζιλίκια στα community forums στο steam για το x360,τουλάχιστον σε ένα θέμα που απάντησε ένας μόνο..

τρομερά ανιαρός πρόλογος!

δεν δείχνει και τα fps από το dxtory..

μέχρι στιγμής απογοήτευση!

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

Εγω το απολαμβανω παντως το παιχνιδακι. Αλλα οσο και stealth προσπαθω να'μαι παντα κατι συμβαινει, κανα βαζο θα'ναι που θα σπασω ή κατι αλλο..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=KHBKhXTXois&index=5&list=PL9q2aZwrDPjGiE2WF-ND9MyNBkMm4t9av]Thief Walkthrough Part 4 - Chapter 2 Dust To Dust - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Τα ρολογια δεν λεγανε να μεινουν σταθερα οχι μονο ingame αλλα ουτε στο menu του παιχνιδιου.

Σκουπα ο οδηγος με την βοηθεια του atiman uninstaller και εγκατασταση παλι.

Voila ...

ux7n.jpg

8ml4.jpg

Γιαννη με ποιον οδηγο σου καναν νερα τα ρολογια?

Link to comment
Share on other sites

Για να χρησιμοποιει ο Γιαννης Atiman uninstaller τα πραγματα δεν πανε καλα.. :hehe:

Χρηστο δοκιμασε DDU και δωσε μας ενα run με τεζα ολα σε surround. :hehe:

Γιαννη με ποιον οδηγο σου καναν νερα τα ρολογια?

Με τον τελευταιο 14.2

Link to comment
Share on other sites

εντω μεταξυ εχει σκασει μυτη update:happy: !!

This releases updates your game to v1.1 (build 4110.1). A list of updates is included within the pack.

Changelogs:

Fix for a crash after loading a new game or benchmark, often seen on Intel GPU hardware.

Fix for DOF issue when peeking through keyholes.

Fix for stereoscopic 3D inconsistencies in option menus. Forces VSync to be ON and Triple Buffering to be OFF.

Fix for a bug where “Invert mouse X/Y” would not be saved.

Minor UI improvements.

Optimized memory usage.

Link to comment
Share on other sites

Kανενας που ελιωνε τα 1,2 το χει παιξει ρε μαγκες η ακομα [MENTION=11666]wolves[/MENTION] [MENTION=29575]Vagosman[/MENTION] [MENTION=173]Wizard![/MENTION]?Ειναι στα 15ευρω και σκεφτομαι να το τσιμπησω λογω ονοματος αλλα φοβαμαι μη κανω βλακεια και ξενερωσω.Bασικα εστω σε σχεση με το deadly shadows ειναι πολυ πιο μαπα κ απ αυτο ακομα?

Link to comment
Share on other sites

Kανενας που ελιωνε τα 1,2 το χει παιξει ρε μαγκες η ακομα [MENTION=11666]wolves[/MENTION] [MENTION=29575]Vagosman[/MENTION] [MENTION=173]Wizard![/MENTION]?Ειναι στα 15ευρω και σκεφτομαι να το τσιμπησω λογω ονοματος αλλα φοβαμαι μη κανω βλακεια και ξενερωσω.Bασικα εστω σε σχεση με το deadly shadows ειναι πολυ πιο μαπα κ απ αυτο ακομα?

Δυστυχώς δεν υπάρχει χρόνος και ο ελάχιστος πάει στο BF. Ούτε από το θείο δεν το ζήτησα...

Link to comment
Share on other sites

Kανενας που ελιωνε τα 1,2 το χει παιξει ρε μαγκες η ακομα @wolves @Vagosman @Wizard!?Ειναι στα 15ευρω και σκεφτομαι να το τσιμπησω λογω ονοματος αλλα φοβαμαι μη κανω βλακεια και ξενερωσω.Bασικα εστω σε σχεση με το deadly shadows ειναι πολυ πιο μαπα κ απ αυτο ακομα?

Ηelly μπορείς εδω να βρείς την απάντηση μου πάνω στο review του Games2.0.

Είμαι ο Βαγγέλης 3/3/14 στις 0:25

Thief Review

Link to comment
Share on other sites

Τακη μηπως μπερδευτηκες και εκανες Upload αλλη Picture?

Δεν βλεπω bench:p

Πως κατάφερες να σου τρέξει το Afterburner η το Precision X και να σου δείχνει στατιστικά;

Για κάποιο περίεργο λόγο ειναι στο μόνο παιχνίδι που δεν μου το εμφανίζει.

Link to comment
Share on other sites

Kανενας που ελιωνε τα 1,2 το χει παιξει ρε μαγκες η ακομα @wolves @Vagosman @Wizard!?Ειναι στα 15ευρω και σκεφτομαι να το τσιμπησω λογω ονοματος αλλα φοβαμαι μη κανω βλακεια και ξενερωσω.Bασικα εστω σε σχεση με το deadly shadows ειναι πολυ πιο μαπα κ απ αυτο ακομα?

και γω δεν το εχω τιμησει ακομα... παντως απο οτι διαβαζω οι γνωμες διίστανται... αλλοι λενε καλα και αλλοι το θαβουν... οποτε λογικα μονο με προσωπικη δοκιμη θα βγαλεις ακρη... αν δε το βιαζεσαι παντως περιμενε, θα το δουμε και πιο κατω απο τιμη (οπως εγινε και με τα tomb raider, hitman της square enix)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.