Jump to content


Οι αγορές μας..!!


Spirosssss

Recommended Posts

Ανοίγω το θέμα για να κάνει ο καθένας μας τους υπόλοιπους συμφορουμίτες να ζηλεύουν.. :hehe:

Όχι οκ, η ιδέα πάρθηκε από γειτονικό φόρουμ και θεωρώ οτί εδώ έλειπε μιας και πιστεύω οτι μπορεί να γίνει μέρος ενδιαφέρουσων ανταλλαγών απόψεων και συμβουλών για πράγματα που θέλαμε να πάρουμε και επιτέλους γίναν δικά μας, η απλά αυθόρμητων αγορών επειδή ήταν .. love at first sight!!

Ξεκινάω με τα μνημόνια που προορίζονται για το facelift του κουτιού και όταν πρωτοβγήκαν ήταν love at first sight αλλά τώρα γίναν επιτέλους δικές μου :hehe: ~250€ Πολωνία όταν σε Caseking και Αγγλία παίζουν στα 350€\£

20130313193856.jpg

20130313194130.jpg

20130313194141.jpg

:) Εσείς? Τι πήρατε πρόσφατα? (φώτος μόνο από το πραγματικό προϊόν στο χέρι/χώρο μας - όχι θα ήθελα αυτό..)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιας και λες οτι τα σχολια επιτρέπονται, πλήρωσες το look 200 ευρω παραπανω απο οσο ενα "απλο" 16 gb set ram.

Μιας και δεν εχω αλλη καμερα βαζω απο νετ, nexus 4 για αντικατασταση του iphone 4 :D -> images?q=tbn:ANd9GcTZLZFkFLQe1QRwzxc-Z5SSXrFX4tGyoIn0NppANxvK3gyQ5BML

Link to comment
Share on other sites

Μιας και λες οτι τα σχολια επιτρέπονται, πλήρωσες το look 200 ευρω παραπανω απο οσο ενα "απλο" 16 gb set

Σαν τις γκόμενες.. άμα θες looks πρέπει να τα σκας! :hehe:

Ευπρόσδεκτο το σχόλιο αλλά ανευ ουσίας και εκτός πνεύματος του thread ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται οτι οι Λαμπίτες φοβούνται την εφορία και δεν ποστάρουν! :hehe::hehe:

Συνεχίζουμε: Ανεκπλήρωτος πόθος που επιτέλους επιτέλους έγινε πραγματικότητα. Πρέπει να οργανωθεί ομαδική για Superlux κοντά στο Πάσχα που θα είμαι Ελλάδα για να μπορέσω να συμμετάσχω κ γω και να δεσει το γλυκό :)

20130316204113.jpg

Ps. Ελπίζω να μη μου ψηθεί γιατί η μοναδική θύρα διαθέσιμη είναι ακριβώς πάνω απο την 580 :/ Της έχω backplate όμως, ίσως να κόβει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Αντε να κάνω και γω ένα ποστ εδώ.

img-0438-10027.jpg

img-0458-10030.jpg

img-0457-10029.jpg

img-0453-10028.jpg

Έχω πάρει αυτά τα pre sleeved sata της NZXT αλλά το ένα άκρο τους είναι περίεργο και δεν κουμπώνει ούτε σε σκληρό ούτε σε μητρική! WTF??

1kb8.jpg

Είναι αρσενικό σε αρσενικό αυτό που πήρες βρε :)

Για να μπει στη μητρική θέλει θηλυκή υποδοχή

Έγινε επεξεργασία από karmen1983
Link to comment
Share on other sites

Και έπρεπε να βάλεις φωτογραφία 2.5ΜΒ για να τα δείξεις; με πιο μικρή δεν γινόταν;

Στα καπάκια έκανα edit. Έλεος.. Μπορείς να χαραμίσεις αλλιώς το χρόνο σου

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.