Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Μια και μιλάτε για παπούτσια δραστηριότητας. . .

Να ρίξω μια ιδέα, που όποιος την δοκίμασε . . . δεν ξαναέψαξε αλλού! :)

 

http://www.meindl.de/english/index.html

 

 

http://www.meindl.de/english/technik/index.html

 

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Απο που οι καφέδες ρε παιδια εχω να ασχοληθώ καιρό. @p_under Ασε και κανα λινκ ρε φίλος :p 

https://www.caffevolcano.com/

 

είχε προσφορά μέχρι προχθές νομίζω,  αλλά τρέχει ακόμα μια όπου αν βάλεις πάνω από κάποια χρήματα έχει δωρεάν μεταφορικά. (εσένα ίσως δεν σε ενδιαφέρει αφού είσαι αττική). Σήμερα ήπια τον πρώτο καφέ από αυτή την μάρκα και μου φάνηκε αρκετά καλός. 

Επίσης, αν κάνετε ένα comment στο FB page τους, σας δίνουν -10% για την επόμενη αγορά. 
Περισσότερα θα σου πει ο Αντώνης αφού τις δοκιμάσει. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια φορά που μου έφτιαξαν έναν να δοκιμάσω, ήταν απογοητευτικός. Η δικαιολογία; "Τι περίμενες με 0,12€;"...

 

Δεν ξέρω πόσο κάνουν τώρα ή αν ήταν απλή ατυχία, αλλά η προηγούμενη εμπειρία με κάνει επιφυλακτικό! ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

Μια φορά που μου έφτιαξαν έναν να δοκιμάσω, ήταν απογοητευτικός. Η δικαιολογία; "Τι περίμενες με 0,12€;"...

 

Δεν ξέρω πόσο κάνουν τώρα ή αν ήταν απλή ατυχία, αλλά η προηγούμενη εμπειρία με κάνει επιφυλακτικό! ;)

μα δεν κάνει τόσο. 0.39€ κάνει η κάψουλα αλλά εγώ την πέτυχα σε προσφορά στα 0.26€.

πριν 1 ώρα, το μέλος karmen1983 έγραψε:

χμμμμ διαβάζω αράουντ στο νετ ότι είναι νερουλός. Αντώνη κάνε ριβιου ασαπ :p 

σε σχέση με τους douwe egberts (που τους βρήκα νερουλούς) είναι πολύ καλύτερος. Όπως και σε σχέση με τις jacobs από το supermarket. 

επίσης έχει κάψουλες από μεταλλικό υλικό (αλουμίνιο?) όπου οι προηγούμενες δύο μάρκες χρησιμοποιούν πλαστικό και μάλιστα η μία έχει κάτι σαν μικρές τρύπες. 
 

περιμένετε και την άποψη του Αντώνη όταν τις δοκιμάσει! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τα χτυπησα και γω τουτα :p 

Εκ πρωτης ωψεως και χρησεως , μαλλον θα κρατησουν τα ποδαρακια μου ζεστα πανω στο μηχανακι τον αγριο χειμωνα που μας ερχεται .Στιβαρα και ανετα παραλληλα ,πρεπει ομως να εχουν μεγαλυτερη σολα γιατι συνηθως φοραω 45-46 αναλογα το παπουτσι , σε αυτα ομως πηρα 46μισο . 

IMG_20161103_103617.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kpetros said:

Τα χτυπησα και γω τουτα :p 

Εκ πρωτης ωψεως και χρησεως , μαλλον θα κρατησουν τα ποδαρακια μου ζεστα πανω στο μηχανακι τον αγριο χειμωνα που μας ερχεται .Στιβαρα και ανετα παραλληλα ,πρεπει ομως να εχουν μεγαλυτερη σολα γιατι συνηθως φοραω 45-46 αναλογα το παπουτσι , σε αυτα ομως πηρα 46μισο . 

IMG_20161103_103617.jpg

Μπραβο αδερφε. Με γεια. Να ξερεις ειναι πολυ ανετα στο περπατημα και γενικα σε οτι κανεις. Εμενα με εχουν βολεψει παρα πολυ στο περπατημα που κανω καθημερινα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, karmen1983 said:

Ζήλεψα και έκανα παραγγελία :D 

 

https://www.skroutz.gr/s/9520848/Salomon-Speedcross-4-383097.html

Με γεια και σε εσενα karmen1983. Καλοφορετα και θα περιμενουμε και τις δικες σου φωτογραφιες και εντυπωσεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ανησυχώ λίγο γιατί δε μου ήρθε email επιβεβαίωσης :hehe: 

 

Μάλλον θα κάνω ένα τηλ στο κατάστημα μη περιμένω άδικα αν και έχει θετικές αξιολογήσεις στο τσιγκούνη.

 

Οσον αφορά τα νούμερα έχει πιο μεγάλη φόρμα ή πιο μικρή ανάλογα πως θα το πάρει ο κάθε ένας. Κανονικά φοράω 37.5 αλλά βάση του chart που είδα της salomon φοράω 38 και 2/3 δικό τους

 

SALOMON-FOOTWEAR-SIZE.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.