Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

1 hour ago, giorgos2187 said:

Συγγνωμη για τις φωτογραφιες αρχικα... Αν και ειπα πως φτανει για αυτες τις γιορτες, τελικα παρασυρθηκα λιγο παλι...

 

 

20170106_092014_HDR.jpg

20170106_091944_HDR.jpg

Αυτα ειναι buffs... (οποιος καταλαβε καταλαβε :p )

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/13/2017 at 0:20 AM, HellhammeR said:

@jax7480 η καλύπτρα απο το τροφοδοτικό ειναι ανοιχτή ? Οταν το κοιτας απο μπροστά φαίνονται τα καλώδια του τροφοδοτικού?

Ναι. Από μπροστά είναι ανοιχτή. 

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονια στην παρέα :).

Μετα από χρόνια αναβαθμίσεων και δοκιμής συσκευών στο αγαπητό ρομποτάκι, μια στροφή στο μηλοφωνο. B)

IMG_0001.JPG

IMG_0002.JPG

Έγινε επεξεργασία από euaggelos71
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2017 at 0:52 PM, ronin13 said:

Αν δεν επιτρεπονται τα ενεργα links παρακαλω τους mods να το αφαιρεσουν.

900*400*2MM World Map Anti-Slip Computer Rubber Game Mouse Pad Mat Large XL Good | eBay

Το pad είναι όλο rubber ή το πάνω μέρος είναι cloth ;

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα Samsung 960 Pro 512GB από παραγγελία Σεπτεμβρίου (υπάρχει γενική έλλειψη)...το καλό έιναι ότι τον είχα κλείσει στα 275€ (τιμή τότε, τώρα έχει φτάσει πάνω από 340) και ότι λόγω καθυστέρησης μου κέρασαν τα μεταφορικά....

 

Φωτό δεν έχει γιατί πριν μερικές μέρες έκανα κούρμπα το κινητό μου (κωλότσεπη, ενώ γενικά δεν την χρησιμοποιώ για το κινητό)....το καλό είναι ότι η πλακέτα του είναι στο άνω μέρος της συσκευής και λειτουργεί κανονικά (οθόνη θρύψαλα αλλά ήταν σπασμένη ήδη)...

 

Το pc μου δεν ανοίγει για κάποιο λόγο....αλλά ευτυχώς έχω το λαπτοπ και γράφω....

 

 

Για κάθε @@ υπάρχει και κάτι καλό ευτυχώς  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, astrolabos said:

Σε μια φάση σκάλωσα και λέω "υπάρχει κάρτα γραφικών με τόση μνήμη;"  :hehe: 

Εγώ σκάλωσα στο πότε ξεκίνησε η Samsung και βγάζει κάρτες γραφικών. :tomato:

Καλά πάμε. :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εκλαψα και με τους 2... Απο σεπτεμβρη? Wtf... Εγω τον ειχα παραγγειλει τελη νοεμβρη και μου ηρθε 22/12... Βεβαια τον ειχα παρει 300 οχι 275 αλλα και παλι. Τωρα εισαι σιγουρο; οτι εχει 340? Πολυ μου φαινεται... 

Link to comment
Share on other sites

Τυχερό είναι, με τα shortage που έχει η Samsung σε NAND, οι παραλαβές παραγγελιών ήταν λοττο...Από το Mindfactory, ήταν εξαρχής "χωρίς ημερομηνία παραλαβής".

 

Οπότε έτυχε και το βρήκα φθηνά αλλά περίμενα προφανώς σε κάποια σειρά αναμονής από τα λιγοστά κομμάτια που έφερναν. Μάλλον είχαν αρκετές παραγγελίες καθώς είχαν και την φθηνότερη τιμή όταν τον αγόρασα. Ξανακοίταξα και ήταν 24 Οκτώβρη τελικά η παραγγελία.

 

Πριν λίγο καιρό είδα και μια ψηλότερη εξωφρενική τιμή έξω, αλλά δεν ασχολήθηκα να συγκρατήσω, καθώς τα 275 χωρίς έξοδα αποστολής είναι by far αρκετά οικονομική για τέτοιο προϊόν (δες εγχώριες τιμές...)

 

 

Link to comment
Share on other sites

ας βάλω και εγώ κάτι used

lenovo thinkpad t430(i5-3320m , nvs5400m ,6cell battery, 3g modem που δεν έχω δοκιμάσει ακόμη αν δουλεύει)
 

IMG_20170121_115110.jpg

 

ήδη του έκανα ένα μικρό update (8gb ram απο 4 + ssd)
στην λίστα αλλαγών είναι πλέον

1)keyboard (θέλω us layout , το qwertz δεν παλεύεται κυρίως για το μικρό shift στα αριστερά)

2)οθόνη μιας και το panel έχει μαλώσει με το μαύρο και το δείχνει είναι γκρι + απαράδεκτες γωνίες θέασης (αν και το περιμένα ότι θα είναι λίγο για σφαίρα)

Έγινε επεξεργασία από shattered
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.