Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

New Balance WALKING (MW769BR)

 

https://cosmoscontent.azureedge.net/original/10600101669516_0.jpg

 

Σημερινή αγορά, ουσιαστικά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Από αύριο. Στην δοκιμή στο κατάστημα έκατσε κουτί και ήταν άνετο.

Η τιμή είναι η χαμηλότερη της αγοράς (55€) και το ιστορικό στο Skroutz αναφέρει αρχική τιμή 109€ και κάπου 74€-84€ πριν έναν μήνα. Οπότε έχει όντως μια καλή έκπτωση και σίγουρα την χαμηλότερη τιμή(οι άλλοι παίζουν από 74€+ ). Σημειωτέον ότι εχτές δεν είχε τρία νούμερα διαθέσιμα το Cosmos, αλλά μόνο ένα, και μάλιστα διαφορετικό (40.5), οπότε ίσως να τύχει να προστεθούν και άλλα νούμερα στα διαθέσιμα. Το "Ν" στο πλάι δεν βγάζει μάτια όπως στην φωτογραφία. Είναι πιο διακριτικό.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος l2phile έγραψε:

Είπα να ανανεώσω το Edge 500 (για το οποίο έχω να πω μόνο τα χειρότερα)

 

IMG_0686.JPG

 

To είχα το 500 για ένα χρόνο και κάτι. Δεν είχα κάποιο πρόβλημα.
Τι θέματα είχες?

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να είσαι ακίνητος για να κλειδώσει αλλιώς κλειδωνε σε κανένα 15λεπτο.

Έχανε εύκολα το κλείδωμα 

Με πέταγε ότι τρέχω στον παραδιπλα δρόμο ή ότι είχα πεταχτεί σε ένα λόφο 1χμ πιο πέρα κλπ. 

Οι της γκαρμιν μου λέγανε "κάνε ρισετ".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα τα οδηγώ από την έξοδο ακουστικών του, όταν παραγγείλω και το κατάλληλο καλώδιο, γιατί εδώ στο χωριό που είμαι, δεν έχουν. (και αυτά που έχουν και δεν κάνουν, κοστίζουν 15 και 20 ευρώ).
 Στην Αθήνα είχα και τα κατάλληλα καλώδια αλλά και USB Dac. Μπορεί να πω στους δικούς μου να μου τα στείλουν.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PetrosD said:

Τα παρείγγειλα χτες και ήρθαν σήμερα, ενεργά ηχεία με 2 επί 41 watt class D και ενεργό crossover το καθένα, JBL LSR305:

 

005_1186_zpsffqvu7l7.jpg

 

005_1188_zpseazhkdrr.jpg

 

εντυπώσεις δώσε, είναι στη λίστα μου μαζί με πολλά αλλά ηχεία όμως η απόφαση όλο και δυσκολεύει :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους πήρα και εγώ ένα  i......εεε....χμμμμ...... New.

 

 

iNew L3 4G Smartphone-71.56 Online Shopping| GearBest.com

inew l3.jpg

 

Με PostNL από GearBest, χωρίς τελωνεία ευτυχώς, ήρθε σε 20 μέρες από την ημέρα αποστολής. Με χρήση και εκπτωτικού κουπονιού ήρθε περίπου 57€ από τα 64€ που αναγράφονται στην σελίδα. Καθόλου άσχημα για ένα κινητό που και καλά έχει πάνω από 120€. Το καλό ότι δεν φαίνεται να έχει bloatware/malware μέσα. Πάντως έχει αρκετά αρνητικά που απλά αγνόησα λόγω τιμής και επικέντρωσα μόνο στα θετικά του. Τα αρνητικά περιλαμβάνουν απουσία υποδοχής κάρτας μνήμης, OTG, non removable μπαταρία, Android 5.0, σχετικά μικρή μπαταρία. Στα θετικά τα 2GB μνήμης, τα 16GB αποθηκευτικού χώρου, το 64bit SoC και η φωτογραφική μηχανή που έχει επώνυμο αισθητήρα της Sony.

 

Anyway, μάθαμε μια ακόμα Κινέζικη εταιρία.

 

Υ.Γ. Αυτός που σκέφτηκε το πορτάκι για τις SIM με την "καρφιτσούλα" για να τις κάνεις εξαγωγή και εισαγωγή,... μπορεί να πάει να (^&$%^$&*^(&^*%$&^^##!!!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος yanni έγραψε:

Υ.Γ. Αυτός που σκέφτηκε το πορτάκι για τις SIM με την "καρφιτσούλα" για να τις κάνεις εξαγωγή και εισαγωγή,... μπορεί να πάει να (^&$%^$&*^(&^*%$&^^##!!!

hqdefault.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2017 at 7:25 ΜΜ, το μέλος PetrosD έγραψε:

Τα παρείγγειλα χτες και ήρθαν σήμερα, ενεργά ηχεία με 2 επί 41 watt class D και ενεργό crossover το καθένα, JBL LSR305:

 

 

 

 

 

Καλοριζικα και καλοακουστα

Τα ειχα και εγω δυο χρονια.. Αψογα ηχεια.. Για μουσικη ακροαση τα ειχα και οχι παραγωγη.

Αλλα εχω την εντυπωση οτι με την καρτα του λαπτοπ το αποτελεσμα δεν θα σε ενθουσιασει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2017 at 7:25 ΜΜ, το μέλος PetrosD έγραψε:

Τα παρείγγειλα χτες και ήρθαν σήμερα, ενεργά ηχεία με 2 επί 41 watt class D και ενεργό crossover το καθένα, JBL LSR305:

 

005_1186_zpsffqvu7l7.jpg

 

005_1188_zpseazhkdrr.jpg

 

από που η παραγγελία?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.