Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts



Γιατί υποβάθμιση;

Sent from my A0001 using Tapatalk



Γιατί ήταν overkill για το wow η 1070 και η 7950 ήταν λίγη + είχα καλομαθει από την strix και ήθελα ησυχία!
Δεν πήγα σε 1060 γιατί είπα να δοκιμάσω μια καινούρια AMD παρόλο που τα νούμερα της ειδικά στο wow είναι πολύ πιο πάνω αλλά δεν νομίζω να έχω θέμα.
Με τα ρέστα πλήρωσα μία δόση στο αυτοκίνητο και περίσσεψαν για ένα μήνα καύσημα και σουβλάκια το βράδυ [emoji14]

Sent from my LEX720 using Tapatalk

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 2/18/2017 at 3:00 PM, FrOsT said:

 


Γιατί ήταν overkill για το wow η 1070 και η 7950 ήταν λίγη + είχα καλομαθει από την strix και ήθελα ησυχία!
Δεν πήγα σε 1060 γιατί είπα να δοκιμάσω μια καινούρια AMD παρόλο που τα νούμερα της ειδικά στο wow είναι πολύ πιο πάνω αλλά δεν νομίζω να έχω θέμα.
Με τα ρέστα πλήρωσα μία δόση στο αυτοκίνητο και περίσσεψαν για ένα μήνα καύσημα και σουβλάκια το βράδυ emoji14.png

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 

 

Παντως η 1070 π εχω σε 2Κ ειναι απολαυση !!! σε 1920 αναλυση οκ απλα θα σου ηταν Future proof :)

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ronin13 said:

Ο πρωτος μου presenter, ελπιζω να βγει τοσο ποιοτικο οσο φαινεται!

WhatsApp Image 2017-02-17 at 21.56.29.jpeg

Να σε ενημερώσω πως είναι πάρα πολύ καλά. 

Πρεπει να έχω καμια 30αρια στην εταιρία και δεν έχει χαλάσει ποτέ κανένα. 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

Να σε ενημερώσω πως είναι πάρα πολύ καλά. 

Πρεπει να έχω καμια 30αρια στην εταιρία και δεν έχει χαλάσει ποτέ κανένα. 

Φαίνεται οντως πολύ ποιοτικό στο χέρι. Μου έκαναν λαδιά με την περιγραφή βέβαια, γιατι έλεγαν ότι έχει Logitech logo και θηκούλα μεταφοράς, αλλα μου ήρθε γυμνό, και είμαι σε φάση dispute.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται οντως πολύ ποιοτικό στο χέρι. Μου έκαναν λαδιά με την περιγραφή βέβαια, γιατι έλεγαν ότι έχει Logitech logo και θηκούλα μεταφοράς, αλλα μου ήρθε γυμνό, και είμαι σε φάση dispute.


Κλώνος λες;

Sent from my A0001 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ronin13 said:

Φαίνεται οντως πολύ ποιοτικό στο χέρι. Μου έκαναν λαδιά με την περιγραφή βέβαια, γιατι έλεγαν ότι έχει Logitech logo και θηκούλα μεταφοράς, αλλα μου ήρθε γυμνό, και είμαι σε φάση dispute.

Dispute γιατί ΕΠΡΕΠΕ να γράφει Logitech και να έχει θήκη μεταφοράς. Όλα όσα έχω αγοράσει είναι έτσι. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος ronin13 έγραψε:

Φαίνεται οντως πολύ ποιοτικό στο χέρι. Μου έκαναν λαδιά με την περιγραφή βέβαια, γιατι έλεγαν ότι έχει Logitech logo και θηκούλα μεταφοράς, αλλα μου ήρθε γυμνό, και είμαι σε φάση dispute.

Μαλλον επρεπε να ειναι ετσι https://www.skroutz.gr/s/441935/Logitech-R400-Wireless-Presenter.html

 

Το κοιτουσα χτες και νομιζα οτι καπου το ειχα δει, αλλα δεν ειδα να γραφει logitech το δικο σου!

Το ειχα δει σε ενος φιλου το μαγαζι!! 

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον επρεπε να ειναι ετσι https://www.skroutz.gr/s/441935/Logitech-R400-Wireless-Presenter.html
 
Το κοιτουσα χτες και νομιζα οτι καπου το ειχα δει, αλλα δεν ειδα να γραφει logitech το δικο σου!
Το ειχα δει σε ενος φιλου το μαγαζι!! 

Ναι, αυτό υποτίθεται ότι ήταν. Αλλά κατά τα φαινόμενα είναι κλώνος. Περιμένω απόφαση από το eBay.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Civ3, 4 & 5, φουλ έξτρα (expansions & DLC), με 5 ευρουλάκια. Καλά είναι νομίζω :)

Α, ναι, στο humble bundle.

δεν πήρα το μεγαλύτερο πακέτο, γιατί μέχρι να τα τελειώσω αυτά, θα έχουν βγει άλλες τρεις εκδόσεις :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.