Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Είναι από Πολωνία από τοπικό auction site. Γενικά το θέμα με τις τιμές είναι κάπως. Αν είναι κάποιο bargain ναι να μπει να ορμήξουν κ άλλα τσακάλια. Αν ήταν μια τυπική αγορά δεν υπάρχει λόγος. Αν κάποιος δει οτι δεν αναφέρεται κάτι στο post σημαίνει οτι δεν άξιζε να αναφερθεί. Με ένα skroutzαρισμα ή πμ την μαθαίνει την τιμή. Λέω γω τώρα. Άμα θέλετε σας βάζω την τιμή σε złotych :hehe:

Sent from my A0001 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν οι μνημούλες, μιας και είχα παραγγείλει τελικώς δύο κομμάτια (διαφορετικές παραγγελίες) και φαίνεται να δουλεύουν μια χαρά. 9 και 10 Φεβρουαρίου οι παραγγελίες, 6 και 7 Μαρτίου οι παραλαβές. Δεν τις έχω δοκιμάσει στα 2133, δεν με πολύ ενδιαφέρει η αλήθεια, αλλά κάπου στα 1800-1900MHz παίζουν στο auto, με XMP profile(δεν ξέρω κατά πόσο η μητρική το διαβάζει σωστά μιας και βάζει πιο aggressive timings) και 1.5V manual(auto βάζει 1.65V).

 

GearBest ADATA XPG 8GB 2133MHz DDR3 41,65€ - Προσφορές και ευκαιρίες αγορών - TheLab.gr

 

1469985610166826050.JPG

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

ΝΖΧΤ Kraken X31 (και με το ζόρι χώρεσε στο Air 240)

IMG_0069.JPG

 

Ζεσταινόταν πολύ ο 4690 με την μαμά ιντελόψυκτρα και είπα να τον αλλάξω. Είχα και άχτι να βάλω νεράκι κάποτε.

https://www.tsbohemia.cz/nzxt-kraken-x31_d237402.html

Έγινε επεξεργασία από l2phile
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Color LED Heart Rate Pulse Oximeter SPO2 PR Blood Oxygen Finertip Monitor FDA CE | eBay

 

s-l1600.jpg

 

Ας είναι καλά το ebay. Βοηθάει στον υπέρ καταναλωτισμό μας.

 

Anyway το είδα σε έναν παθολόγο, έτυχε να το δω να το διαφημίζουν στην TV με μόνο 39,90€ - στο skroutz ξεκινάει λίγο πάνω από τα 23€ και είπα να δω τι παίζει και στο ebay. Τιμή λίγο πάνω από τα 9€ για το εμφανιζόμενο στην φωτογραφία μοντέλο, αν και υπάρχουν και φτηνότερα - κάπου στα 7+.  Δεν έχω ιδέα αν είναι καλύτερο ή το ίδιο με αυτά. Φαίνεται να δουλεύει - ΑΝ έχω καταλάβει σωστά την λειτουργία του - μιας και βαθιές αναπνοές οδηγούν την τιμή του SpO2 προς τα πάνω, ενώ συγκράτηση της αναπνοής προς τα κάτω. Στην χειρότερη των περιπτώσεων είναι ίσως ο πλέον εύκολος και γρήγορος τρόπος μέτρησης των σφυγμών.

Link to comment
Share on other sites

Color LED Heart Rate Pulse Oximeter SPO2 PR Blood Oxygen Finertip Monitor FDA CE | eBay
 
s-l1600.jpg&key=abddc8d279891863fb7f48e9c9cffc01c6b7433974c9d624e6207400c5e84ce2
 
Ας είναι καλά το ebay. Βοηθάει στον υπέρ καταναλωτισμό μας.
 
Anyway το είδα σε έναν παθολόγο, έτυχε να το δω να το διαφημίζουν στην TV με μόνο 39,90€ - στο skroutz ξεκινάει λίγο πάνω από τα 23€ και είπα να δω τι παίζει και στο ebay. Τιμή λίγο πάνω από τα 9€ για το εμφανιζόμενο στην φωτογραφία μοντέλο, αν και υπάρχουν και φτηνότερα - κάπου στα 7+.  Δεν έχω ιδέα αν είναι καλύτερο ή το ίδιο με αυτά. Φαίνεται να δουλεύει - ΑΝ έχω καταλάβει σωστά την λειτουργία του - μιας και βαθιές αναπνοές οδηγούν την τιμή του SpO2 προς τα πάνω, ενώ συγκράτηση της αναπνοής προς τα κάτω. Στην χειρότερη των περιπτώσεων είναι ίσως ο πλέον εύκολος και γρήγορος τρόπος μέτρησης των σφυγμών.

http://blog.hamed.gr/οξύμετρο
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikpoth said:

Δωρακι στον εαυτό μου.

Αγορά από πλαίσιο.
Τιμή:999
Τιμολόγιο:805

IMG_20170311_102648_1.thumb.jpg.2c02122e7142278f99acc1c849c6751d.jpg

 

Κάτι που πρόσεξα στους τίτλους αυτές τις μέρες. Τσέκαρέ το όσο είσαι ακόμα κοντά στην ημερομηνία αγοράς

Pixel and Pixel XL owners complain of microphone failures, including on replacement handsets

Google admits that hardware problems are behind Pixel microphone failure - TechSpot

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος nikpoth έγραψε:

Δωρακι στον εαυτό μου.

Αγορά από πλαίσιο.
Τιμή:999
Τιμολόγιο:805

IMG_20170311_102648_1.thumb.jpg.2c02122e7142278f99acc1c849c6751d.jpg

 

μεγεία! είναι όλα τα λεφτά η συσκευή, να την χαρείς!

εγώ το πήρα Ιανουάριο από UK και δεν το έχω μετανιώσει ούτε λεπτό!

(πολύ χρήσιμα επίσης το έξτρα καλώδιο usb c - usb type A και το ανταπτοράκι!)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Απο καποιον εδω μεσα ειχα δει το ιδιο mousepad και το ζηλεψα..Μου ρθε λοιπον!!

(Να δω ποτε θα αλλαξω οθονες :hehe: )


edit: δεν ειχα ανεβασει την φωτογραφια. λολ

2017-03-15 22.40.50.jpg

Θυμισε μου απο που και ποσο :D Μεγιες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.