Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

@deninho Αποδίδει καλύτερα απο το παλιό 10.000mAh ακόμα κ στα 5V 2.1A φόρτιση και  ένα άλλο ωραίο χαρακτηριστικό είναι ότι δίνει σταθερό ρεύμα για να φορτίσεις συσκευές μικρών απαιτήσεων (πχ.Bluetooth), σε αντίθεση με το παλιό 10,000 που το ρεύμα "έπαιζε" κ δεν ξέρω πόσο καλό είναι για τις συσκευές αυτές.

 

Καλορίζικο :) 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 26/3/2017 at 5:56 PM, BasiliCeLew said:

.....  ένα άλλο ωραίο χαρακτηριστικό είναι ότι δίνει σταθερό ρεύμα για να φορτίσεις συσκευές μικρών απαιτήσεων (πχ.Bluetooth), σε αντίθεση με το παλιό 10,000 που το ρεύμα "έπαιζε" κ δεν ξέρω πόσο καλό είναι για τις συσκευές αυτές.

Γιατί κάποιοι με ρώτησαν, η λειτουργία αυτή δεν είναι αυτόματη, για να βάλουμε σε λειτουργία small current discharge (για bluetooth, ρολόγια κλπ) πατάμε δύο φορές  το κουμπί και τα led ανάβουν ένα κάθε φορά στην σειρά.  

 

Η λειτουργία τερματίζεται αν ξαναπατήσουμε το κουμπί, ή μόνη της μετά από 2 ώρες :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

Εντυπώσεις vs apple;

Είχα το 6 plus κοντά στο δίμηνο, αυτό που εκτιμησα ήταν η απλότητα του λειτουργικού και ή  ευκολία του σε απλή χρήση, στο OnePlus πέρασα τις εφαρμογές που είτε είχαν χρέωση στο app store ή δεν υποστηριζόταν και έχω αυτή την ελευθερία, κυρίως στην μουσική που με ενδιαφέρει χάρηκα πολύ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

58de0242b169d_IMG_20170330_174813.thumb.jpg.0ce239991dd86f065f0950b45a74741c.jpg

 

Εε είπα να πάρω κι εγώ να τις δοκιμάσω συν μια επέκταση δικτύου.

Από banggood με αποστολή 7~12 μέρες (Xiaomi Yeelight RGB x2 + Xiaomi WiFi+v2 Repeater) σύνολο 44,84€.

Με χρήση 3~4 ωρών εχθές μπορώ να πω πως έμεινα πλήρη ικανοποιημένος από την απόδοση όλων, μόνο το repeater με ταλαιπώρησε λίγο στην σύνδεσή του,χρειαζόταν αλλαγή στο Locate του, αναθεματισμένα κινέζικα κατασκευάσματα:p.

Η μία από τις δύο λάμπες θα μπεί σε project που θα ανεβεί σύντομα στο "Το στέκι του μάστορα", δυστυχώς δεν θα προλάβω το διαγωνισμό :(.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή τιμή για όλα αυτά. Εμένα οι λάμπες με είχαν ταλαιπωρήσει, ήθελαν αλλαγή σε china mainland για να παίξουν σωστά. Το ρουτεράκι σταθερό; έχεις τσεκάρει μήπως πόσο δυνατό σήμα έχει;

Sent from my A0001 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Spirosssss έγραψε:

Πολύ καλή τιμή για όλα αυτά. Εμένα οι λάμπες με είχαν ταλαιπωρήσει, ήθελαν αλλαγή σε china mainland για να παίξουν σωστά. Το ρουτεράκι σταθερό; έχεις τσεκάρει μήπως πόσο δυνατό σήμα έχει;

Sent from my A0001 using Tapatalk
 

Μην φανταστείς κι εγώ σε Singapore τις δουλεύω. Όσο αφορά το repeater εκτός απ' το να δώ τι σήμα βγάζει δεν πρόσεξα κάτι άλλο, απλά όταν μπόρεσα και το σύνδεσα σήμα & ταχύτητα ήταν super και τα δύο, τώρα όταν λαμβάνει περίπου μία με δύο το πολύ γραμμές εκεί που είνα,ι από το ρούτερ και το μεταδίδει σε φουλ, δεν έχω κάτι άλλο να πώ.:D

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος icy20 έγραψε:

Τωρα καλα εκανα, κακα εκανα δεν ξερω. Εδινε ενας γνωστος την κυρια στη μεση 1000 ευρω ενος χρονου με αλλα 4 χρονια εγγυηση επειδη φευγει για αγγλια και δεν αντεξα. Βρηκα να δωσω και την παλια μου και ολα ΟΚ... 

IMG_20170329_222038.jpg

Μαρκα, μοντελο, μπλαμπλα. Ποια ειναι ντε;;;;;;;; (και ποια αντικατεστησε)

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.