Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν 18 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

ευχούλα από @salde = ευχούλα από επίτιμο πρόεδρο γνωστού κόμματος της κεντροδεξιάς 

 

:hehe: 

 

Μην τονε πολυμελεταμε γιατί δεν το χει σε τίποτα να αναστηθεί...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Trooper said:

Σε συνέχεια της αγοράς του 5950, ρώτησα και εμαθα οτι δικαιούμαι το promo δωράκι από AMD. Ετσι κι έγινε. Οποτε οποιος αγοράσει ας ρωτήσει...

 

ryzenpromo.thumb.jpg.a16e3427965fff496da2f373d9c8e2ca.jpg

Αυτο δυστυχως ισχυει μονο για μαγαζια που ειναι επισημοι διανομεις. Εγω που πηρα απο τελειωμενο σκρουτζομαγαζο δεν ισχυει... ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, icy20 said:

Ξανα στα παλια λημερια με 100% των μηχανηματων intel free (για να δουμε μεχρι ποτε)

IMG_20201117_205215.jpg

 

Πάρε λίγα benchmarks με τον 9900k που έχεις για να μας πεις σύγκριση με τον 5800Χ.

 

Δεν είμαι σίγουρος ότι θα δεις πραγματικές διαφορές (αφού θα τον βάλεις στο gaming μηχάνημα), αλλά σε κάθε περίπτωση, καλοδούλευτος! ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gdp77 said:

 

Πάρε λίγα benchmarks με τον 9900k που έχεις για να μας πεις σύγκριση με τον 5800Χ.

 

Δεν είμαι σίγουρος ότι θα δεις πραγματικές διαφορές (αφού θα τον βάλεις στο gaming μηχάνημα), αλλά σε κάθε περίπτωση, καλοδούλευτος! ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!

Θα βαλω και οταν ερθει και η μητρικουλα. Πρεπει να ειμαι ο μονος ανθρωπος στη γη που θα εχει σε 2 pc την ιδια μητρικη LMAO...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wesker said:

Πόσο καιρο σου εκανε να ερθει;

 

Παρήγγειλα 14/11 από Msystems (έλεγε ότι το περίμεναν 25/11). Το κατάστημα το έστειλε 17/11. Παρέλαβα σήμερα απόγευμα γιατί η ACS θα το έφερνε από Δευτέρα. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος yog-sothoth έγραψε:

Παρήγγειλα 14/11 από Msystems (έλεγε ότι το περίμεναν 25/11). Το κατάστημα το έστειλε 17/11. Παρέλαβα σήμερα απόγευμα γιατί η ACS θα το έφερνε από Δευτέρα. 

Πάλι καλά. Παντως δεν υπαρχει πλεον στο site τους.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.