Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

21 minutes ago, ronin13 said:

Καινούριο μέλος στην οικογένεια...

Να σας ζήσει! Όταν με το καλό το βαφτίσετε περιμενουμε δίπλες :p Στις 40 μέρες να το μεταλάβεις μη μας λέει αντίχριστους ο αστρολάβος.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Borg said:

χαχαχα ημουν 1000% σιγουρος 

απο το official καταστημα

μπλοκαρει τα ads λεμεεε

και το geofilter ping δουλευει εξαιρετικα 

Δεν βλέπω να κάνει κάτι διαφορετικό από π.χ. openwrt με sqm και adblock (αν εξαιρέσεις το ease of use) ή ακόμα pfsense παρέα με pi-hole. Τα 170€ μου φαίνονται πολλά, αλλά είμαι intrigued. Θα μπορούσες να κάνεις ένα mini review σε νέο θέμα;

Έγινε επεξεργασία από Larry
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, shattered said:

καιρό ήθελα να αλλάξω οθόνη ....
είναι λίγο μεγαλύτερη απ'ότι περίμενα (προηγούμενο Monitor dell u2414h)
άντε τώρα να βρεις monitor calibrator μιας και κάτι δεν μου κάθεται καλά στα χρώματα (ίσως βέβαια να ήταν off της dell αλλά αμφιβάλω)1606423952473.thumb.jpg.e4434233505331b29997956f2241cc3b.jpg

 

στα 299 από πλαίσιο ... αν και το e-mail τους έλεγε ότι θα παραλάβω αύριο

στα αρνητικά είναι ότι έχει ένα stuck/bright pixel σχετικά στο κέντρο
αύριο θα μάθω ποια είναι η πολιτική στα stuck/bright pixels.

Πήρα την ίδια τώρα με την προσφορά του Πλαισίου και πράγματι τα χρώματα είναι off σε σχέση με τις 2 DellU2412M που είχα πριν. Λογικό λόγω VA αντί του IPS, αλλά side by side μου άρεσαν των Dell καλύτερα. Σίγουρα θέλει calibrator γιατί πρέπει να υπάρχει μεγάλο panel deviation στην Xiaomi, οι ρυθμίσεις που πέτυχα online παίζει να την κάνουν χειρότερα από το standard profile.

Έγινε επεξεργασία από Larry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.