Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

7 minutes ago, def said:

Έχεις δίκιο, εγώ δεν διευκρίνησα. Αγοράστηκε με άλλα 2 χειρηστηρια.10000 κορονες όλα μαζί δηλαδή περίπου 970 ευρό. Βασικά είναι δώρο για τα ανεψακι μου. Εγώ δεν ασχολούμαι με κονσόλες. 

Συγγνώμη, η κονσόλα πωλείται έναντι 500€. Εσύ έδωσες άλλα 500€ για δύο χειριστήρια;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gdp77 said:

Συγγνώμη, η κονσόλα πωλείται έναντι 500€. Εσύ έδωσες άλλα 500€ για δύο χειριστήρια;

Ήταν πακέτο στην Σουηδία πωλειται 6000 κορονες η έκδοση με το blurey και 800 κορονες το χειρηστηριο, πλήρωσα μεταφορικά. Δηλαδή 7600  περίπου 750 ευρό. Τα υπόλοιπα ήταν ακουστικά.... 

1111557.jpg
WWW.KOMPLETT.SE

PlayStation 5 - DualSense,3D ljud,anpassningsbara triggers,Ultra-high Speed SSD och Ray Tracing

 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε συ τωρα , αυτα δεν ειναι σωστα πραματα..... 

Λεμε χιλια δυο για για αυτους που τα τσιμπανε ολα (sculpers) αλλα και αυτοι που τα αγοραζουν το ιδιο υπευθυνοι για αυτην την κακη κατασταση που επικρατει.

Να πω για οταν καποιος θελει καρτα γραφικων για την δουλεια του  , οπου θα του φερει χρημα πισω , αντε να δεχτω ενα καπελο στην τιμη . Τωρα να πληρωνεις 2πλασια τιμη για να παιζεις spiderman ειναι κατι αλλο. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kpetros said:

Ελα ρε συ τωρα , αυτα δεν ειναι σωστα πραματα..... 

Λεμε χιλια δυο για για αυτους που τα τσιμπανε ολα (sculpers) αλλα και αυτοι που τα αγοραζουν το ιδιο υπευθυνοι για αυτην την κακη κατασταση που επικρατει.

Να πω για οταν καποιος θελει καρτα γραφικων για την δουλεια του  , οπου θα του φερει χρημα πισω , αντε να δεχτω ενα καπελο στην τιμη . Τωρα να πληρωνεις 2πλασια τιμη για να παιζεις spiderman ειναι κατι αλλο. 

 

Δεν είναι για μένα, εγώ δεν ασχολούμαι με κονσόλες, είναι δώρο. Τόσο στοίχησε με τα παρελεκομενα. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος salde έγραψε:

κανονικά πλήρωσε την κονσόλα. Έκανε κι άλλες αγορές στο χιλιάρικο.

 

400 κονσολα + 80 το δευτερο χειριστηριο δεν παει ?

Αν το πηρε απο μαγαζι οκευ ..... το χιλιαρικο ακουστηκε για τιμη παρεμποριου .

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kpetros said:

 

400 κονσολα + 80 το δευτερο χειριστηριο δεν παει ?

Αν το πηρε απο μαγαζι οκευ ..... το χιλιαρικο ακουστηκε για τιμη παρεμποριου .

Komplett.se...παντα από κει ψωνίζω. 

Just now, def said:

Komplett.se...παντα από κει ψωνίζω. 

Και το ξαναγράφω η κονσόλα στοιχίζει 6000 κορονες δηλαδή σχεδόν 600 ευρό + 180 χειρηστηρια + παρελεκομ να μου βγήκε σχεδόν 1000 ευρό. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές που έχει το σάιτ πάντως είναι υπερβολικές. Σχεδόν διπλή η κονσόλα,διπλη τα χειριστήρια και τα ακουστικά.

 

 

edit: Λαθος κορωνα υπολογιζα, ? αλλα και παλι εχουν ενα καπελο.

Έγινε επεξεργασία από rory
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, rory said:

Οι τιμές που έχει το σάιτ πάντως είναι υπερβολικές. Σχεδόν διπλή η κονσόλα,διπλη τα χειριστήρια και τα ακουστικά.

Η αληθεια ειναι αν δεις και για άλλα προϊόντα πάντα έχει καπέλο στις τιμές της. Εγώ ψωνίζω παντα από κει. Και το μηχάνημα της εκπαιδεύσεις από κει πήρα τα πράγματα. Όμως όσες φορές χρειάστηκε αντικατάσταση ένα προϊόν, μου το άλλαζαν απευθείας χωρίς δεύτερη κουβέντα. Είναι μεγάλη αλυσίδα της Σκανδιναβίας. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, yog-sothoth said:

Και τι σας πειράζει πόσο το πήρε ο άνθρωπος. Δεν έβαλε το χέρι του στην τσέπη σας, στη δικιά του το έβαλε. 

Καλό κάψιμο στον ανιψιό σου τώρα @def!

Καλέ μου φίλε δεν παρεξηγήθηκα με τα παιδιά , αλλά τόσο τα αγόρασα τι να κάνω δηλαδή. 

Έγινε επεξεργασία από def
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, astrolabos said:

Ωραίο το μίνι. Και εγώ αν αναβάθμιζα, το μίνι θα έπαιρνα.

Με γειά και να το χαρείς.


Σε ευχαριστώ. Δεν μπορώ τα μεγάλα και το μέγεθος του νομίζω ότι είναι ιδανικό,τουλάχιστον για το χέρι μου.

 

2 minutes ago, def said:

Αν επιτρέπεται τιμη?


Προπαραγγελια από apple το είχα κάνει 128gb 749£.

  • Like 1
  • Agree 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, astrolabos said:

Ωραίο το μίνι. Και εγώ αν αναβάθμιζα, το μίνι θα έπαιρνα.

Με γειά και να το χαρείς.


Με γειά και να το χαρείς rory. Με το ποστ επ' ευκαιρία της αγοράς σου, βλέπουν να μαθαίνουν όλοι την Δύναμη του branding. Κινητό, μίνι, ούτε μάρκα ούτε λογότυπος, τίποτα, καταλαβαίνουν όλοι την μάρκα. 

Υπάρχει και το αυτοκίνητο θρύλος, σερ Άλεξ Ισιγόνης, δλδ Πανιωνιος. Μέχρι κι ένα από τα πεντ-έξι αυτοκίνητα του αιώνα σχεδιάσαμε αρχηγούλη. 

@yog-sothoth εννοείται ότι κανείς δεν απολογείται σε τούτο το νήμα, με την τσέπη του ο καθένας μας όπως θέλει, έτσι όπως το έγραψε ο θείος def  αρχικώς, ήταν λογικό να ρωτήσουν τα παιδιά, έχει φοβηθεί το μάτι μας με τις τιμές.

Χαιρετίσματα στο ξαδερφάκι μας def, να διαβάζει και κάνα μάθημα πες του! (αν σου μπει ποτέ η ιδέα να αγοράσεις αλκοολούχο από Σουηδία, καλύτερα όπως σου μπει να σου βγει επιτόπου)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.