Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

αν βαλεις την εφαρμογη για το miband εχει επιλογη για να το ενεργοποιησεις...
Προσωπικα δε το χρησιμοποιω οποτε στο κατα ποσο δουλευει δεν ξερω!

Το μονο που εχω να σου πω, ειναι αν θες να σε ειδοποιει το miband στα notifications,
τοτε ψαξε την modded εφαρμογη για το miband και οχι αυτη του playstore

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις την εφαρμογη για το miband εχει επιλογη για να το ενεργοποιησεις...

Προσωπικα δε το χρησιμοποιω οποτε στο κατα ποσο δουλευει δεν ξερω!

Το μονο που εχω να σου πω, ειναι αν θες να σε ειδοποιει το miband στα notifications,

τοτε ψαξε την modded εφαρμογη για το miband και οχι αυτη του playstore

Η εφαρμογή από το playstore δηλαδή δεν ειδοποιεί για notification?
Link to comment
Share on other sites

οχι, μονο στις κλησεις...

Θα το ψάξω αύριο ενδελεχως. Πάντως μέχρι τώρα έχω καταλάβει ότι σου δείχνει πόσες ώρες κοιμάσαι, βήματα και θερμίδες που έχεις καταναλώσει.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.faridahookahs.com/

κατευθείαν απο Αίγυπτο. στέλνεις email για τιμές αλλά υπολόγισε +50 δολλάρια τα μεταφορικά εμένα αυτός βγήκε 95+50 145δολλάρια  υπάρχουν και ποιο φτηνοί βέβαια 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sorry για το offtopic

έχει πάρει κανείς μάτι το mi band σε "προσφορά"

@astrolabos να πάρω 2? [emoji14]

Εδω

Καλη τιμη σε σύγκριση με της εταιριας, αλλα εγω πριν κανενα μηνα το ειχα παρει 12€.

οχι, μονο στις κλησεις...

Στις κλησεις ναι οντως και το τσεκαρα.Αλλα στην εφαρμογη λεει και notification αλλα σε μυνηματα ,e-mail δεν εκανε τιποτα.

10939eb54ef60de126686168826bf302.jpg

Έγινε επεξεργασία από chris2
Link to comment
Share on other sites

Εδω

Καλη τιμη σε σύγκριση με της εταιριας, αλλα εγω πριν κανενα μηνα το ειχα παρει 12€.

Στις κλησεις ναι οντως και το τσεκαρα.Αλλα στην εφαρμογη λεει και notification αλλα σε μυνηματα ,e-mail δεν εκανε τιποτα.

10939eb54ef60de126686168826bf302.jpg

Αυτά που δε δουλεύουν (ξεκλειδωμα και notifications) θέλουν επιλογή απο τις ρυθμίσεις του κινητού. Λογικά σε μη xiaomi phones δεν υπάρχουν οι επιλογές. Εγώ έχω το mi-3 και δουλεύουν όλα πένα.

Για μπαταρία υπολογίστε άνετα 2 μηνες. Εγώ πάω για τρίτο μήνα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτά που δε δουλεύουν (ξεκλειδωμα και notifications) θέλουν επιλογή απο τις ρυθμίσεις του κινητού. Λογικά σε μη xiaomi phones δεν υπάρχουν οι επιλογές. Εγώ έχω το mi-3 και δουλεύουν όλα πένα.

Για μπαταρία υπολογίστε άνετα 2 μηνες. Εγώ πάω για τρίτο μήνα.

Εγω στο oneplus one με lollipop έβαλα το smart lock μέσα από ρυθμίσεις. Και όντως δουλεύει μόλις κλείνω το Bluetooth ή τα απομακρυνω μου βγάζει μοτίβο. Από notification τίποτα. Τώρα έβαλα μια έκδοση που βρήκα στο ίντερνετ και τώρα μου έβγαλε και GPS track (ακόμα ποιο ωραίο και χρήσιμο), το smart δουλεύει αλλά στο notification απλός μου βγάζει να επιλέξω εφαρμογές. Σε εκείνο το σημείο λαγκαρι αρκετά και καμιά φορά κρασαρει. Αλλά έβαλα το Facebook messenger αλλά δεν δούλεψε το band. Δεν ήρθε καμία ειδοποίηση για μήνυμα που έστελνα από άλλο κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Εδω

Καλη τιμη σε σύγκριση με της εταιριας, αλλα εγω πριν κανενα μηνα το ειχα παρει 12€.

Στις κλησεις ναι οντως και το τσεκαρα.Αλλα στην εφαρμογη λεει και notification αλλα σε μυνηματα ,e-mail δεν εκανε τιποτα.

Εγω στο oneplus one με lollipop έβαλα το smart lock μέσα από ρυθμίσεις. Και όντως δουλεύει μόλις κλείνω το Bluetooth ή τα απομακρυνω μου βγάζει μοτίβο. Από notification τίποτα. Τώρα έβαλα μια έκδοση που βρήκα στο ίντερνετ και τώρα μου έβγαλε και GPS track (ακόμα ποιο ωραίο και χρήσιμο), το smart δουλεύει αλλά στο notification απλός μου βγάζει να επιλέξω εφαρμογές. Σε εκείνο το σημείο λαγκαρι αρκετά και καμιά φορά κρασαρει. Αλλά έβαλα το Facebook messenger αλλά δεν δούλεψε το band. Δεν ήρθε καμία ειδοποίηση για μήνυμα που έστελνα από άλλο κινητό.

 

Εμενα στο one plus μου δουλευει μια χαρα και στα notifications αλλα με την modded εφαρμογη που βρηκα μαζι με το notifications fix για την εφαρμογη!

ιδου και το screenshot :

 

post-61988-0-10254600-1432247963_thumb.p

post-61988-0-81296500-1432248358_thumb.p

post-61988-0-86501400-1432248403_thumb.p

πας στο notifications settings και ρυθμιζεις για ποια εφαρμογη θελεις να σε ειδοποιησει με τι χρωμα στο miband, ποσες φορες να δονησει και ποιες να ειναι οι quiet hours!

Pretty cool!

Ποια εφαρμογη έβαλες για GPS track?

 

Έγινε επεξεργασία από vagwoe
Link to comment
Share on other sites

Εμενα στο one plus μου δουλευει μια χαρα και στα notifications αλλα με την modded εφαρμογη που βρηκα μαζι με το notifications fix για την εφαρμογη!

ιδου και το screenshot :

attachicon.gif2015-05-21 22.36.16.png

πας στο notifications settings και ρυθμιζεις για ποια εφαρμογη θελεις να σε ειδοποιησει με τι χρωμα στο miband, ποσες φορες να δονησει και ποιες να ειναι οι quiet hours!

Pretty cool!

Ποια εφαρμογη έβαλες για GPS track?

Εμένα τα notification δεν δουλεύουν. Θα το ψάξω αύριο για αυτά. Επίσης το smartlock άμα το πατήσει από τη εφαρμογή εμένα με πετάει στη ασφάλεια αντί στη οθόνη κλειδώματος όπου από εκεί έβαλα το Mi και φαίνεται κιόλας. Αλλά από την εφαρμογή φαίνεται λες και δε το έχει καταλάβει. Βρήκα μια εφαρμογή και έχει και το GPS. Τσέκαρε τις φώτο 0820382391868d519d90902d5132256f.jpg61fcc0100fe60176a3c1a749d2108bb6.jpg39cadd93b601d849b29ee91064a87c4f.jpgff77083fb2ba82429004e1b12c48902e.jpg6008b874eb65b10ecca19dd8b8412776.jpg
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.