Jump to content



PC Builder (last version: 4.1 @ 05/04/2007)


Makis Hourdakis

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

PC BUILDER compact (tested):

#διόρθωση στη "διαφορά": όταν η διαφορά ήταν τετραψήφιος αριθμός εμφάνιζε αντί για αυτόν "####"

#διόρθωση στη στοίχηση στις διάφορες στήλες

#Προσθήκη στήλης κατασκευαστή (την είχα ξεχάσει)

pc builder compact.xls

Link to comment
Share on other sites

Τι ενωά ο ποιητής; Αν εννωείς φόντο, αυτό αποκλείεται επειδή πρέπει να είναι άσπρο ωστε να τυπώνεται γρήγορα και ανέξοδα... Μην ξεχνάς οτι προορίζεται για συνθέσεις και συνήθως οι συνθέσεις τυπώνονται.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σκέφτομαι να αφήσω σιγά σιγά στην άκρη τις παλιότερες και πιο λιτές εκδόσεις. Αν πιστεύετε οτι είναι προτιότερο να συνεχιστεί η ανάπτυξή τους πείτε τό μου αν και πιστεύω οτι έχουν σχεδόν κορεστεί...

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια η εξηπηρέτηση μετά το κατέβασμα του αρχείου είνα αθλια, Περιμένω κατι μήνες να μου λήσει ένα προβλημα στο χιλιοπροβληματικό αρχείο ο seur Hourdakis Makis.Σας συμβουλέυω να μην το κατεβάσεται.Χε ΧΕ ΧΕ ΧΕ ΧΕ ΧΕ Α! ΡΕ ΞΑΔΕΡΦΕ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JohnnyBoy

Παντως παιδια η εξηπηρέτηση μετά το κατέβασμα του αρχείου είνα αθλια, Περιμένω κατι μήνες να μου λήσει ένα προβλημα στο χιλιοπροβληματικό αρχείο ο seur Hourdakis Makis.Σας συμβουλέυω να μην το κατεβάσεται.Χε ΧΕ ΧΕ ΧΕ ΧΕ ΧΕ Α! ΡΕ ΞΑΔΕΡΦΕ!!!!

Πέραν της πλάκας, είχες κανένα πρόβλημα; Εγώ δεν θυμάμαι να μου 'χες πει τπτ... ’σε που εσένα όταν στο είχα στείλει ήταν πολύ παλιά έκδοση...

Αρχική απάντηση από aristos87

Maki κάποιος σου σκάβει το λάκο....

Μα είδες κακό ξάδερφο που τον έχω; Είναι πολύ κακός άνθρωπος, μη τον βλέπεις έτσι! Προσπαθεί να με φτάσει αλλά δεν μπορεί και γι'αυτό τα λέει αυτά... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

PC BUILDER compact (tested):

#διόρθωση στη "διαφορά": όταν η διαφορά ήταν τετραψήφιος αριθμός εμφάνιζε αντί για αυτόν "####"

Αυτο διορθωνεται με το να ανοιξεις λιγο την συγκεκριμενη στηλη(απλα επειδη δεν φαινεται ο αριθμος όλος το εξελ στο σημειωνει ετσι)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Με την αλλαγή του ΦΠΑ είπα εκτώς από το να αλλάξω το νούμερο από 18% σε 19% να κάνω και ένα μικρό σουλούπομα σε αυτό το θέμα... Έτσι έχουμε:

1. Αλλαγή του ΦΠΑ από 18% σε 19%, όπως ισχύει για την Ελλάδα από την 1η Απριλίου.

2. Κατάργηση των κελιών "ΦΠΑ" σε κάθε σειρά και δημιουργία ενός ενιαίου κελιού στην κορυφή. Έτσι κερδίζω χώρο στα κελιά "Περιγραφή" και υπάρχει δυνατότητα αλλαγής του ΦΠΑ πολύ πιο εύκολα. Υπάρχει ωστόσο ένα πρόβλημα με τις αγορές από εξωτερικό όπου έχουν διαφορετικό ποσοστό ωστόσο δε νομίζω να είναι αρκετά μεγάλο...

Μόλις βρώ χρόνο (πιθανότατα αύριο), ακολουθούν και οι αναβαθμίσεις των υπόλοιπων εκδόσεων... :)

pc builder v.3.6.xls

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.