Jump to content



Sacred - φοβερο αλλα δεν του αρεσει το ο/c!!!


scrolllock

Recommended Posts

Προσφατα έπαιξα το Sacred. ΦΟΒΕΡΟ παιχνιδι για ολους οσους γουσταρουν παιχνιδια στο στυλ του Diablo 2. Το συνιστω ανεπιφυλακτα θα κολλησετε. Μονο που για καποιο ανεξηγητο λογο δεν του αρεσει ο χπ2500@3200 που εχω. Καθε φορα που το επαιζα με ο/c μετα από λιγο με εβγαζε στο desktop. Αντιθετα τρεχει κανονικα στα default (xp2500+). Μου φαίνεται κουφο γιατι εχω παιξει οτι ποιο τελευταιο με το cpu o/c πχ far cry, ut2004, cm4 και ενα σωρο benches και ολα ηταν μια χαρα . φυσικα η θερμοκρασια ηταν κανονικη και εχω και το τελευταιο patch του παιχνιδιου.

Link to comment
Share on other sites

ξαναδοκιμασε λιγο πιο χαμηλα κατα50-100μεγαχερτζ..........ξαναποσταρε να μας πεις εαν ντο προβλημα επιμενει.......εαν επιμενει τοτε οντως καποιο πρβλημα παιζει.....μηπως παιζει κατι με τις μνημες ενω ειναι κλοκαρισμενες....γιατι στο οβερκλοκ δεν ανεβαζεις μονο επεξ...........με τις μνημες πως δουλευεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 02:10]

ξαναδοκιμασε λιγο πιο χαμηλα κατα50-100μεγαχερτζ..........ξαναποσταρε να μας πεις εαν ντο προβλημα επιμενει.......εαν επιμενει τοτε οντως καποιο πρβλημα παιζει.....μηπως παιζει κατι με τις μνημες ενω ειναι κλοκαρισμενες....γιατι στο οβερκλοκ δεν ανεβαζεις μονο επεξ...........με τις μνημες πως δουλευεις?

εχω ξεχασει τα ελληνικα μου.....τι συνταξη ηταν αυτη μα τον Δια και τον Ποσειδωνα:blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από scrolllock Προσφατα έπαιξα το Sacred. ΦΟΒΕΡΟ παιχνιδι για ολους οσους γουσταρουν παιχνιδια στο στυλ του Diablo 2. Το συνιστω ανεπιφυλακτα θα κολλησετε.

το παιχνιδι ειναι οντως οπως το περιγραφεις. :T:

Δυστυχως ομως εχει ολα τα συμπτωματα που ειχε το Diablo 2 οταν κυκλοφορησε.Δηλαδη ειναι γεματο bugs.To τελευταιο patch εχει διορθωσει παρα πολλα απο αυτα αλλά όχι ολα.Το παιχνιδι το εχω παιξει (σε P4) περισσοτερες απο 140 ωρες , και ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα.

Διοτι αν επρεπε καθε φορα να εβαζα default τον επεξεργαστη μονο για αυτο το παιχνιδι δεν θα ειχα την υπομονη να το παιξω τοσο καιρο.

Μαλλον καποιο αλλο ειναι το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.