Jump to content



Speedfan & Hdd...


saxon_747

Recommended Posts

ΚΙ εμένα το ίδιο. Ένα άλλο πρόγραμμα για SMART μάλιστα μου έβγαλε "is critical. Iminent loss of data might occure. Backup and replace the disk." Να τον πάω πίσω στο πλαίσιο; Τον έχω ένα χρόνο όλο κι όλο και έχει 3 χρόνια εγγύηση. Να σημειώσω επίσης οτι το διαγνωστικό προγραμματάκι της WD δεν καταφέρνει να κάνει ουτε καν Quick Test και προτείνει να το στείλω για RMA. Θα μου τον αλλάξει το πλαίσιο ή να τον στείλω WD?

Link to comment
Share on other sites

Kαντε κ κανενα defrag που κ που

Εξυπνάδες... Μετά από 3 defrag το πρόβλημα έχει παραμείνει. Ακόμη και format έφαγε μόλις χτες αλλά και πάλι 69%... Πλαίσιο ή Western Digital είναι το ερώτημα...

Link to comment
Share on other sites

Μη λέμε οτι θέλουμε... Εφόσον το ίδιο το προγραμματακι της WD μου προτεινει RMA, δεν βλεπω το λόγο να μην ζητήσω αντικατάσταση από το πλαίσιο! Ανεξάρτητα από τη μπάρα του Speedfan... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από feanorian82

Μη λέμε οτι θέλουμε... Εφόσον το ίδιο το προγραμματακι της WD μου προτεινει RMA, δεν βλεπω το λόγο να μην ζητήσω αντικατάσταση από το πλαίσιο! Ανεξάρτητα από τη μπάρα του Speedfan... :mad:

εγώ δεν αναφέρθηκα στην περίπτωση σου, αλλά στην περίπτωση του saxon. Aλλά καλύτερα Saxon να το κοιτάξεις...
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Μιας και το παρατηρησα...γιατι εχεις ακομα την 4.09? Εγω εχω την 4.15!

Δεν εχει μεγαλη διαφορα...αλλα οσο να'ναι ειναι πιο νεο! Λολ!

Λες να εχει κανα Bug?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω....αν πας στη home page του λεει σε καθε εκδοση τι εχει αλλαξει!

Η 4.15 διορθωσε καποια bugs και υποστηριζει και αλλα καινουρια πραγματα και γενικα δεν θυμαμαι τι αλλο!

Πηγαινε στη home page του να το δεις...almico κατι ειναι νομιζω....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.