Jump to content



God gave me the command?


enduracell

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unstoppable

Clocks ξερουμε? Ισως να ειναι καιρος για 939 και για μας

Xμμ, τωρα που το σκεφτομαι λογικα μιλαμε για 2 GHz o 3200+ και 1.8GHz ο 3000+ αφου η AMD παιζει με ακεραιους πολλαπλασιαστες (εκτος και αν αλλαξε κατι με τα 0.09μ).

Με αυτα δεν βλεπω να αποτελει κατι εξαιρετικο(ειδικα ο 3000+) κανενας απο τους 2 αφου πολυ πιθανο να σε περιορισει ο μικρος πολλαπλασιαστης στο o/c.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Xμμ, τωρα που το σκεφτομαι λογικα μιλαμε για 2 GHz o 3200+ και 1.8GHz ο 3000+ αφου η AMD παιζει με ακεραιους πολλαπλασιαστες (εκτος και αν αλλαξε κατι με τα 0.09μ).

Με αυτα δεν βλεπω να αποτελει κατι εξαιρετικο(ειδικα ο 3000+) κανενας απο τους 2 αφου πολυ πιθανο να σε περιορισει ο μικρος πολλαπλασιαστης στο o/c.

εντάξει αφού τα mobos πάνε σε HTT δε θα είναι πρόβλημα, εξάλλου η τιμή τους είναι πολύ κυριλέ!!!! 208$!!!!! :woot:
Link to comment
Share on other sites

καλά ξενέρωσα τώρα... για να shipάρουνε ΕU πρέπει να συμπληρώσω ειδική φόρμα και η παραγγελιά να είναι 250$ και άνω... Θα περιμένω όλο και κάποιο μαγαζί U θα το φέρει. (ας κάνει το overclockers το θαύμα...

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι πως θα τον τσιμπήσουμε ώστε να τον έχουμε 1ή του Οκτώβρη σπίτι σου? :D

Eλπίζω να τον φέρει κανένας από Γερμανία (του φούστη δίπλα είναι το εργοστάσιο...) αν δει κανένας τίποτα σφυράτε κλέφτηκα...:whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Πριν 10' χτύπησε το κουδούνι μου το UPS...:happy: (σαν αμερικανάκι νιώθω)

?contest.jpg

Τα υπόλοιπα όταν θα πάρω CPU. :cry: ρε γμτ το Monarch θα τους έχει τελικά διαθέσιμους στης 28/9 και γω δε μπορώ να κάνω τίποτα γι αυτό... :wall:

Nα ευχαριστήσω επίσης τον φίλο Chosen για τις χρήσιμες συμβουλές που μου έδωσε (να πω στο marketing της Abit να βάλει το mobo μέσα σε σακούλα με γρασαρισμένες βίδες... ήμαρτον!!!!! :TD: )

post-47-1416071258,9289_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:hehe: όχι δε την φέρνω θα μου την ματιάσετε (είμαι πολύ σπαστικός σε κάτι τέτοια :o ) αυτή την στιγμή κάθεται στο κρεβατάκι μου και με κοιτάει με ένα βλέμμα σα να μου λέει "δε θα με βάλεις πάνω να μου...beep?" :cry:
Link to comment
Share on other sites

καλως τα δέχτηκες! :) τι νόμιζες? έτσι εύκολα θα ξέφευγες απο την Αbit? :D Kαλο κλοκάρισμα όταν πάρεις την cpu-ελπίζω σύντομα! (έφερε και το πλαίσιο 939 αν ενδιαφέρεσαι)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά :flower: Το είδα το Πλαίσιο το θέμα είναι ότι θέλω τον 3200+ 90nm 939 :inlove: είναι πιο φτηνός και περισσότερο στα γούστα μου... απλά πρέπει να το φέρει ένα μαγαζί από EU έστω και preorder... :(

Link to comment
Share on other sites

Το τζαμπα ειναι πιο γλυκο παντα!!

Οτι και αν κανει η μητρικη απο αποψη επιδοσεων, θα ειναι σιγουρα το πιο αγαπημενο κομματι στο pc!!

Καλοριζικη...

Αμα βρεις 90nm παμε για... ομαδικη στανταρ!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

:hehe: ευχαριστώ παιδιά ελπίζω με κανένα modάκι να πάει εκεί που την θέλω :)

SLN Ελλάδα είσαι ή Αμέρικα? ρωτάω γιατί ομαδική σε δύο διαφορετικές χώρες δύσκολα...

Ελλάδα είναι απλά συχνάζει πολύ στο Xtreme και έχει ψωνιστεί!!! Δεν ξέρεις με τι κόπο τον πείσαμε να γράφει ελληνικά εδώ μέσα....... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.