Jump to content



God gave me the command?


enduracell

Recommended Posts

Δε το πιστεύω κέρδισα στον διαγωνισμό της Abit στο πρόσφατο galop που έκανε :jump:

Είναι θέλημα θεού να πάω σε Abit ξανά και να μη σώσω να πάρω DFI :tomato: :tomato: :giveup: όπως καταλαβαίνετε πάω για 3500+ 939!!!!! :happy2: :happy2:

Ελπίζω να μπορέσω να τον πάρω όσο σύντομα γίνεται (μετά την εξεταστική). Καλά θα ήταν να μου χάριζε και ο Λάμπης έναν 3500+ για να συμπληρώσω το setάκι :whistling :turn: :upside::boxed::happy:

av8-sm.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Ευχαριστώ Shadow Hunter :flower: είμαι πολύ χαρούμενος δε ξέρω αν σας το είπα :happy::laughing::hehe:

O 3500+ πιστεύω να μου βγει καλός γιατί δεν έχω και πολλές επιλογές σε αυτήν την πλατφόρμα, μπορεί και κανένας 3600+ αν έχει βγει στα τέλη του μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

:T: :clap: :clap:

μακαρι να ειχα λιγο απ'την τυχη σου!

ευχαριστώ blade_pan εύχομαι παίδες και στα δικά σας, ποτέ δε ξέρετε πότε θα σας χτυπήσει την πόρτα η τύχη. ΑΜD rulezzzzzzzz και Abit φυσικά :hehe:
Link to comment
Share on other sites

’ξιος John, δε θα μπορούσε να πάει σε καλύτερα χέρια (και πόδια) το 939.. :D Μάλλον σε είδαν πολύ φουριόζο να αλλάξεις εταιρεία και ψάρωσαν. :crazy: Αν και Abit και VIA, διπλός μπελάς δηλαδή, θα κάνεις τα μαγικά σου :magic: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες :flower: πραγματικά αισθάνομαι πολύ κολόφαρδος. Ξέρω ότι η Abit και VIA (αυτό τον καιρό) δεν είναι ότι καλύτερο σαν επιλογές αλλά δε μπορούσα να πω όχι στο δώρο :o:D

Αnyway όταν με το καλό βρω CPU και έρθει και το mobo θα σας ενημερώσω πλήρως.

zyx εννοείται οτι θα ρθω και από το σπίτι σου βόλτα να δεις το 939 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε endu δεν ξερω αν το καταλβες αλλα αυτο δεν ειναι τυχη......ειναι χωσιμο!!!

Σου λεει ο αλλος κατσε να τη δωσουμε σε καναν τρελο (aka pr0n) να μας κανει κανα modaki στο bios μπας κ δουλεψει το board!!!

αλλα πες τους αν θελουν καλη δουλεια να σου δωσουν κ μια cpu!!

χεχεχε

καλη τυχη στις νεες σου υποχρεωσεις,k εις ανωτερα!! :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.