Jump to content



Logitech G9


DwS

Recommended Posts

Πρόσφατα ένας φίλος κέρδισε το εν λόγω mouse σε ένα διαγωνισμό αλλά ακόμα δεν το έχει ανοίξει και γενικά δεν έχει ασχοληθεί καθόλου μιας και έχει ήδη mouse που τον βολεύει.

Τι παίζει με το εν λόγω mouse; Καταρχήν ποια είναι η αξία του αυτή τη στιγμή;

Επίσης τι sensor φοράει, πάνω σε ποια mousepads δουλεύει καλύτερα, σε τι polling rate είναι πιο balanced, τι παίζει με drivers/software programm;

Γενικά πως το αξιολογείτε, ως παλιό μοντέλο, σε σχέση με τα πιο καινούρια;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To χα και γω, αν και προτιμησα να κρατήσω το mx518 και το δωσα στον αδερφό μου. Κάνα 60ρι νομίζω πήγαινε καινούριο;

Από drivers παίζουν οι κλασσικοί setpoint της logi. Όοοολα τα άλλα που ρωτάς είναι τελείως υποκειμενικά.

Όσο το δούλεψα δε με βόλευε το στυλ/μέγεθος του - αλλά και αυτό υποκειμενικό είναι. Τουλάχιστον έχει βαστάξει καλά, μιας και το έχει ταλαιπωρήσει ο bro αρκετά αλλά δε μασάει ακόμα.

Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Είναι αρκετά customizable όμως (βαράκια κ τα συναφή) και έχει και 2 "εξωτερικά" shells να βάλεις. Νομίζω ότι έχουν διαφορά στην υφή - το ένα είναι "σαγρέ" και το άλλο λείο, αλλά μπορεί να σε γελάσω.

Δε με τρέλανε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.