Jump to content



'Ηχος απο όλες τις εξόδους σε GIGABYTE ...


rs3

Recommended Posts

Μιας και εγώ άνοιξα την συγκεκριμένη συζήτηση για αρχή θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους μπαίνουν στον κόπο να απαντήσουν (είτε έχουν τις γνώσεις είτε οχι) για να βοηθήσουν... άλλωστε νομίζω αυτή είναι και η έννοια των forum...

Τώρα [MENTION=9757]criss_x[/MENTION] είσαι εγγεγραμμένο μέλος 5 χρόνια και έχεις μόνο 5 μηνύματα (εκ των οποίων τα 3 σε αυτό το post) και ενώ έχεις πρόθεση να βοηθήσεις σαν γνώστης ξεκινάς με αμφισβητήσεις άλλων μελών που προφανώς έχουν τον ίδιο στόχο με ΄σένα δηλ να βοηθήσουν. (αλήθεια 5 χρόνια τώρα κανένας άλλος δεν χρειάστηκε βοήθεια γύρω απο τα ηχητικά που είναι το " επάγγελμα" σου ?) Ευχαριστώ λοιπόν για την βοήθεια (θα δοκιμάσω αυτό το vac που λες και θα σας πω...) αλλά όπως λέει και ο [MENTION=9203]NooDle[/MENTION] μάλλον χάνεις το δίκιο σου... Και πάλι ευχαριστώ και οι απαντήσεις στη συνέχεια... Επίσης φιλικά!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ήδη απαντήσει...

Τώρα το να κάθομαι να πείσω κάποιους που παίρνουν θέση ενώ είναι ημιμαθείς, δεν θα το κάνω...

Είναι δικό τους το πρόβλημα κι όχι δικό μου!!!

Πολύ κακώς έκανα που ασχολήθηκα εξ αρχής!!!

Το πως λειτουργούν τα φόρουμς το γνωρίζω πολύ καλά... κι ίσως θα έπρεπε να περιμένω κάτι ανάλογο!

Επίσης φιλικά και να είστε καλά!!!

Την φιλική σου διάθεση δεν βρήκα σε κανένα μήνυμα σου.... Όσο για κριτές γνώσεων κάπου αλλού αυτά!!! ΕΕδώ αν έχεις να δώσεις γνώση την δίνεις και δεν επικρίνεις κανέναν γιατί πάει κάπου αλλού η δουλειά!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.