Jump to content



Πως πατε απο ερωτα?


Daidalos

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από tristeno

Τώρα πρέπει να δείξεις χαρακτήρα. Αν αρχίσεις τις μα@$%#$ του τύπου "speed seducing" απλά θα δείξεις (αποδείξεις μάλλον) πόσο ανώριμος είσαι και θα δώσεις την χαριστική σε ότι ελπίδες νομίζεις ότι έχεις ακόμα με το παραπάνω πρόσωπο.

Λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει ιδιαίτερα όταν μερικά πράγματα είναι πρόσφατα!

Tι να πω ............................καθηγητής:T:

Mischeif .......μην κάνεις βιαστικές κινήσεις ασε τα πραγματα να κυλίσουν μόνα τους για λιγο

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Εγώ θα πρότεινα να την αφήσεις να κάνει την πρώτη κίνηση ή τουλάχιστον να στο δείξει οτι θέλει να προχωρήσετε. Επίσης προτείνω να μην ακολουθείς δικές μου συμβουλές σε αυτό το θέμα μιας και συνέχεια τα θαλασσώνω...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο την άλλη θα σου πρότεινα κάνε και λίγο Speed Seducing, ίσα ίσα που ωριμότητα είναι να ξεκαθαρίζεις τη θέση σου και απο τη στιγμή που δεν υπάρχει ανταπόκριση να προχωράς να ικανοποιήσεις τις ανάγκες σου αλλού. Στο κάτω κάτω κανείς δε χρειάζεται να το μάθει, αλλά και να το μάθει πάντα υπάρχουν δικαιολογίες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven [Σήμερα, στις 12:07]

Tι να πω ............................καθηγητής:T:

Τι γίνεσαι βρε Μιχάλη? Χαθήκαμε τελείως τώρα που είμαι στην ξενιτειά! Ελπίζω τα πιτσιρίκια σου να είναι μια χαρά και προφυλαγμένα από το watercooling. Ο δικός μου σε απομόνωση από την στιγμή που ανακάλυψε να ανάβει το pc από το πληκτρολόγιο (που ανακάλυψε τον συνδυασμό ο άτιμος).

Χαιρετίσματα σε όλους τους Σαλονικείς και με το καλό να τα λέμε από κοντά (μάλλον προς τα εκεί μας βλέπω οικογενειακώς μόλις τελειώσουμε με την Αγγλία)

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Mischeif ότι και να σου λέμε οι αποφάσεις είναι δικές σου.

Πάλι ρημαγμένο σε βλέπω πάντως. Μην ανησυχείς όμως, εδώ είμαστε όλοι για "συμβουλές".

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το σκέφτομαι βέβαια πιστεύω οτι καλό θα ήταν να μην του δίναμε συμβουλές γιατί μπορεί να έχουν άκρως αντίθετα από τα επιθυμητά αποτελέσματα. Φίλε κάνε ότι σου λέει η καρδιά σου. Τους περιορισμούς θα τους θέσεις εσύ. Το μόνο που πρέπει να θυμάσαι είναι οτι αν σου δωθεί η ευκαιρία μην κωλώσεις. Να είσαι πάντα έτοιμος για όλα και με αρκετή αυτοπεποίθηση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.