Jump to content



Πως πατε απο ερωτα?


Daidalos

Recommended Posts

Λοιπον μια που εγω την δαγκωσα τη λαμαρινα σεπτεμβριατικα!!! Εσεις πως τα πατε απο ερωτα! Συμπασχει κανεις???:(

ΥΓ: Αν δειτε τιποτα αφηρημενα -κουλα ποστ δειξτε ελεος! Φταιει ο ερωτας!:inlove:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Daidalos [Σήμερα, στις 23:30]

ΥΓ: Αν δειτε τιποτα αφηρημενα -κουλα ποστ δειξτε ελεος! Φταιει ο ερωτας!:inlove:

δε πειραζει δε πειραζει δεν ειναι ολα ηλιος ειναι και χαλαζι

αντε βρε σιγα σιγα να μπαινουν και οι κουλουρες για να περνουμε σειρα :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mischeif

παιδια εγω εχω αρχιζω και καταλαβαινω πως ειμαι ερωτευμενος με μια φιλη μου εδω και 4 χρονια!και δεν ξερω τι να τις πω:tomato:

Μην κανεις βεβιασμενες κινησεις.Περιμενε λιγο καιρο ακομα να ωριμασει η κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Aτιμη χηρα με τα 5 ορφανα....

:rofl: :rofl: :hehe::rofl: :rofl:

Γενικα καλα παμε απο ερωτα :D

Ειδικα αυτο το καλοκαιρι........αααααχχχχχ γ@μω τη Ρουμανια που πεφτει κοματι μακρια...:weep:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mischeif

παιδια εγω εχω αρχιζω και καταλαβαινω πως ειμαι ερωτευμενος με μια φιλη μου εδω και 4 χρονια!και δεν ξερω τι να τις πω:tomato:

Μίλα της όσο είναι νωρίς ακόμα. Κάποια στιγμή που ίσως θελήσεις να της μιλήσεις.. μπορεί να είναι πολύ αργά..

Link to comment
Share on other sites

εγω,αν κ 16χρονων μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα καλα.....αν θελετε με πιστευεται,αν θελετε οχι αλλα πηγα με μια προπονητρια μου που ειναι 21....!Καλο εεεε??Περυσι περναγα καλα για 8 μηνες ως που ανακαλυψα οτι σε αυτην την ηλικια δεν παω για γαμο...αλλα....για χιλιομετρα...πρεπει να γραφω χιλιομετρα τωρα,αλλιως τι θα κανω αργοτερα......η κατασταση χαρακτηριζεται με 2 λεξεις.....γοβ κ γαβ

γ@μ@μ....οταν βρουμε

γ@μ@μ....αμα βρουμε

Link to comment
Share on other sites

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

ρε παιδια μην με κοροιδευται :inlove: τα χρονια που βιαθια μεσα μου ημουν ερωτευμενος μαζι ,υπηρχε σεξ στη ζωη μου αλλα ισα ισα να καλυπτω τις φυσικες μου αναγκες!

αλλα εγω θελω το ΖΟΥΖΟΥΝΙ:D

Link to comment
Share on other sites

ενω με αυτην την φιλη σου θα ικανοποιεις περα απο σωματικες και φυσικες οπως λες και αλλου τυπου αναγκες?

δεν ξερω δεν ξερω.....μηπως κανεις βιαστικες κινησεις? σκεψου το καλα πριν κανεις οτιδηποτε,4 χρονια δεν λενε τιποτα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.