Jump to content



Πως πατε απο ερωτα?


Daidalos

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από tristeno

’στο καλύτερα. Αν ήθελε αυτή θα είχε κάνει την κίνηση πολύ νωρίτερα. Κράτα την φιλία και κοίτα πουθενά αλλού.

Σωστο και αυτο αλλα και ετσι οπως ειναι το παλικαρι τωρα δεν θα μπορεσει να της σταθει ως φιλος! Η δικη μου συμδουλη ειναι να της το πεις! Μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει! Ετσι και αλλιως αφου αισθανεσαι ετσι για αυτην η φιλια στραβωσε ηδη απο μερους σου!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mischeif

θα κανω το αλμα κι ασ χτυπησω:...:

Έτσι. Καλύτερα να το κάνεις και να το μετανιώσεις, παρά να μετανιώσεις που δε το έκανες. Και στη τελική.. αυτή είναι η γλύκα του ρίσκου :)

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι δεν υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρα και γυναικας!

απο τι στιγμη που εμεις εχουμε "τρυποκαρυδο" και αυτες "κουφαλα" δεν υφισταται φιλια:laughing:

ολα γινονται για τον ερωτα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mischeif

πιστευω οτι δεν υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρα και γυναικας!

απο τι στιγμη που εμεις εχουμε "τρυποκαρυδο" και αυτες "κουφαλα" δεν υφισταται φιλια:laughing:

ολα γινονται για τον ερωτα!

Xμμ...θα διαφωνησω κατα καποιο τροπο :)

Με την εννοια οτι ναι υπαρχει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ φιλια ανδρα-γυναικας ΑΛΛΑ οταν αυτο συμβαινει ή ο αντρας δεν ειναι φανατικος αντρας ή η γυναικα εχει αρκετη δωση "ανδρισμου" μεσα της ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mischeif

πιστευω οτι δεν υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρα και γυναικας!

Θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω μαζι σου. Μερικοι απο τους καλυτερους μου φιλους ειναι (ασχημες) γυναικες.

Οχι, ενταξει, πλακα κανω αλλα μπορει να υπαρξει φιλια με ατομο αντιθετου φυλου. Απλα οι γυναικες ειναι παντα προετοιμασμενες για κατι τετοιο, ενω οι αντρες ειναι ετοιμοι για κατι τετοιο, μονο οταν αρχιζουν να καταλαβαινουν τι θελουν στη ζωη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk [Σήμερα, στις 01:17]

Εγώ λέω να της το πεις και ότι γίνει, εξάλλου αφού είναι φίλη σου όπως λες, θα σε καταλάβει και θα σε παρηγορήσει :D

πλακα πλακα στιριζωμαι στο αλοθι της φιλιας:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω κάποιες πολύ καλές φιλίες με κοπέλες, τα υπονόουμενα από τη δικιά τους σκοπιά μπορεί να μη σημαίνουν και τίποτα, είναι "ok" και μέσα στα πλαίσια του χαβαλέ της φιλίας. Απλά εμείς είμαστε βλάκες και ψαρώνουμε.. Για αυτό πρόσεξε αν αυτό που νομίζεις οτι ισχύει, ισχύει όντως.

Από μια φιλιά μπορεί να προκύψει κάτι πολύ όμορφο αλλά δυστυχώς είναι σπάνιο. Συνήθως έρχεται μπουμερανγκ και χάνεις τη φιλία που είχες.

Και για να μην είμαι εντελώς off topic, κάτι υπάρχει εκεί έξω, in a galaxy far far away που λεει και ο lucas

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον chroma. Ολες οι κοπελες φλερταρουν ασυναισθητα. Το κανουν χωρις να το συνειδητοποιουν και τις περισσοτερες φορες δεν το επιδιωκουν.Αλλα τους βγαινει, ειναι στην ψυχοσυνθεση τους... Φιλιες αντρων-γυναικων ειναι πολυ εφικτες και πολυ δυνατες αλλα θελουν συνειδητοποιημενα ατομα και απο τις 2 πλευρες.

Link to comment
Share on other sites

ερωτευμενος δεν ειμαι.(ημουν αλλα ευτυχως περασε).................παιζουν πολλες αυτον τον καιρο........(4).........λιγες κινησεις και παμε αργα......εξεταστικη γαρ.οκτωβρη θα γινει ο χαμος.........καθε μερα εξω και με διαφορετικη και ο Θεος βοηθος.....ειδα και ενα πιπινι στη σχολη.......ηρθε με τη μαμα να γραφτει στη γραμματεια μου...........μακραν ο καλυτερος κ@λος που χω δει στη ζωη μου (δεν αστειευομαι)

Αντε ρε παλιοΣεπτεμρη τελειωνε να ερθει ο οκτωβρηηηηηηηηηηηςς!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω παει λεβελ 95 αν με εννοας..............χεχεχεχεχεχεεχε

Το ωραιο της καταστασης ειναι οτι οι 2 ειναι πιπινια(20-19) και οι αλλες 2 ειναι μεγαλες(24-26)

ειμαι σε διλημμα ρε γμτ...............και ειναι ολες κολαση....καθεμια εχει και κατι το σπεσιαλ επανω της............ατιμη εξεταστικηηηηηηηηηηηηηηη

Link to comment
Share on other sites

Για όλα φταίνε οι γκόμενες, οι πρώην και οι επόμενες... Εδω και χρόνια δεν εχω συναντήσει καποιον έρωτα με την έννοια την ουσιαστική αλλα έχω συναντήσει πολλούς έρωτες με την έννοια την συν-ουσιαστική (κοινως αγνη κ@υλ@ καλυμενη συνειδητα/υποσυνειδητα με το πελο του ερωτα ή αλλων συναισθηματων)... Συνεπως ποσοι απο εμας νιωθουμε τον πραγματικο ερωτα??

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν και εξαιρεσεις εγω ειμαι τα τελευταια δωδεκα χρονια ερωτευμενος.Ναι μην σας φαινεται παραξενο.Ενταξει μπορει να υπαρχει αγαπη να υπαρχει ενα παιδι προβληματα υποχρεωσεις σπιτια δουλειες και ολα αυτα που φθειρουν μια σχεση και σιγουρα υπαρχει φθορα αλλα ακομα νιωθουμε κι οι δυο σαν να γνωριστηκαμε χθες και περναμε πολυ καλα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.