Jump to content



Βάσεις δαπέδου για ηχεία surround ???


Alkis27

Recommended Posts

Παιδιά ψάχνω να αγοράσω βάσεις δαπέδου για ηχεία surround..Συγκεκριμένα έχω τα Altec 5100 για όποιον τα ξέρει , που είναι πολύ λεπτά και ψάχνω βάσεις δαπέδου (περίπου 70-75 cm ύψος).Σε ποιό κατάστημα στην Αθήνα έχει ποικιλία από τέτοιες βάσεις δαπέδου για να πάω να κοιτάξω ??? Μιλάω για φτηνές βάσεις-κολωνάκια μέχρι 40 Ευρώ..Περιμένω απαντήσεις.Thanks.

Link to comment
Share on other sites

λυση 1 αλλα δεν ξερω αν κανουν για τα ηχεια σου...αυτα που ειναι για τα creative που τα εχει το πλαισιο...μαλλον δεν θα σου κανουν ομως γιατι ειναι πιο χοντροκαμωμενα απο τα ηχεια σου...

λυση 2...κωτσοβολος, κορασιδης ή αλλα μαγαζια με ηλεκτρονικα/στερεοφωνικα κτλ...αλλα ειναι ακριβουτσικα εκει...με 40ευρω ψαχνεις για ποσες βασεις?αν ειναι για τα 2 πισω μονο πρεπει να βρισκεις...αν ειναι για 4 ηχεια ομως σαν να λες λιγα...τουλαχιστον εγω δεν εχω δει φτηνοτερες...τιμες απο 30 μεχρι 90 το ζευγαρι θυμαμαι οταν εψαχνα κι εγω πριν κανα χρονο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πρέπει να είναι ειδικές βάσεις για να μη τριίζουν από την ένταση εγώ βρήκα καλές αλλά πάτρα ...ψάξε σε μαγαζιά ηλεκτρονικών που έχουν μέσα από ξυριστικές μηχανές και κατσαβίδια μέχρι και PIC kai SMARTKIT η κεραίες για τηλεόραση ....δλδ μην πας σε μεγάλα μαγαζιά γιατί θα σου βγει ο κούκος αηδόνι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.