Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

Για αυτο Χρηστο εγραψα ....

χωρις msi ab power/temp target και αλλες @απαριες .....

plug n play :happy2:

Ναι το θεμα ειναι οτι η 780 sc εχει custom ψυξη στην ουσια οχι reference οπως η απλη 780 και η τιταν συν οτι η 780 ειναι κομμενη οποτε λογικο να εχει θερμοκρασιες πιο κατω.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο Χρηστο εγραψα ....

χωρις msi ab power/temp target και αλλες @απαριες .....

plug n play :happy2:

Γι αυτο σου ελεγα και εγω την Παρασκευη, ΠΑΡΕ, ΠΑΡΕ, ΠΑΡΕ τπτ εσυ!

Ουτε γεροντοφιλος να σουν, εχεις κολλησει εκει με την 7970. :hehe::p

Link to comment
Share on other sites

@Ζpaf φράκαρε το thread με τα F5 σου...

Η κοκκινη μαουνα μπαζει νερα! ... Δεσου στο καταρτι σαν σωστος καπετάνιος και καλο ταξιδι στα βαθυ του ωκεανου

:p

ποιος να το ελεγε οτι ο zpaf θα τρολαρε με πρασινο καραβι την nvidia:hehe:

και που εισαι ακομα μεχρι το 2014 ετσι θα παλευει δεν ξερει απο που του ερχεται αναμενουμε και την 770:hehe:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο σου ελεγα και εγω την Παρασκευη, ΠΑΡΕ, ΠΑΡΕ, ΠΑΡΕ τπτ εσυ!

Ουτε γεροντοφιλος να σουν, εχεις κολλησει εκει με την 7970. :hehe::p

Ναι εσυ μου ελεγες .... αλλα εγω τι ελεγα στον [MENTION=9802]takis-pa[/MENTION] ;

...... Τακη μου κανε υπομονη ... σε ενα μηνα η πρασινη θα βγαλει την titan ultra και θα παρουμε τις καρτουλες του Χρησταρα απο μια ο καθενας μας στα 500 ευρω. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εχει και καμια 250αρια περισσοτερους πυρινες

πρην βγει η 780 λεγατε ποιος θα παρει 780 στα 700e οταν με αλλα 300e περνεις τιταν...σημερα λετε ποιος θα παρει τιταν.....δεν την παλευτε με τιποτα.....ξερολιαση μονο :hehe:

Ξαναδιάβασε μια τί εγραψα... Σε εχει βαρεσει η πρασινιλα στον εγκεφαλο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:OT: Να γινω λιγο κακος με τα ελληνικα καταστηματα;

Εξηγω τι θελω να πω.

Κοιταξτε εδω και εδω και πειτε μου αν το Π.... δεν αισχροκερδει στεγνα.Δλδ ημαρτον ρε παιδια, ειπαμε αλλα οχι και ετσι. Του Π... 2 χρονια εγγυηση του Ε.... 3 χρονια.:OT:

Nα βαζουμε τα πραγματα στην θεση τους. Το Π.... δεν αισχροκερδει, απλα ψαχνει για μ@λ...ς:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Τιμες ειδαμε νουμερα ειδαμε σχολια καναμε αλλα επιτρεψτε μου να ψηφισω το καλυτερο σχολιο αυτου του thread.

Σοβαρά περιμένετε να περνάει την Titan ?

Σημερα μπορω να πω με σιγουρια πως οχι. Πρεπει να δωσω 10$ πανω απο τα 650$ για να την περασω. :hehe:

Καλη συνεχεια ....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μπορω να πω με σιγουρια πως οχι. Πρεπει να δωσω 10$ πανω απο τα 650$ για να την περασω. :hehe:

Καλη συνεχεια ....

Δεν χρειαζεται να δωσεις 10$ παραπανω, Overclock λεγεται , γινεται και δωρεαν, αλλα δεν ειναι αποκλειστικο προνομιο της 780:hehe:

Ασε που με 650$ aka ~505 ευρω, μονο φωτογραφια της 780 παιρνεις, εκτος αν εχεις ακρες στο αμερικα η εχω χασει εγω επεισοδια με τις τιμες, οποτε πασο.

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Τιμες ειδαμε νουμερα ειδαμε σχολια καναμε αλλα επιτρεψτε μου να ψηφισω το καλυτερο σχολιο αυτου του thread.

Σημερα μπορω να πω με σιγουρια πως οχι. Πρεπει να δωσω 10$ πανω απο τα 650$ για να την περασω. :hehe:

Καλη συνεχεια ....

2rzp839.jpg

Να μην ξεχνάμε όμως ποιός είναι ο βασιλιάς στον πίνακα και δίνει και πλούσια δώρα... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ναι η καρτα τα σπαει δεν ειναι η τιταν ομως,οπως και η 670 δεν ειναι η 680 + 3g vs 6g

το εχουμε ξαναδει το εργο ρε συ

Εγώ πάντως δεν έχω δει καμία 7950 boost να περνάει 7970 oxi ghz ούτε η le. Κ σαφώς δεν με νοιάζει που μπορεί να φτάσει στα χέρια κάποιου. Μιλάμε για μαμά κάρτες που μια 780 περνάει την Titan. Κ κάτι ακόμα τόσο καιρό τα 2gb είναι υπέρ αρκετά της 690 680 670 τώρα κάνουμε 3gb vs 6;; Ετσι κ αλλιώς τζάμπα τα έχει βάλει κ τα 3 κ τα 6 κ με τα 2 μια χαρά θα ήταν

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η 7970 oxi ghz ούτε η le.??

μαμα καρτα ειναι η 780 reference και οχι edition

ναι τα 2g ειναι αρκετα γι αυτους τους πυρινες αλλα η 780 και τιταν εχουν περισσοτερη δυναμη να εκμεταλευτουν ειδικα αμα τους κλοκαρεις

συμφωνω οτι τα 6g ειναι υπερβολη αλλα υπαρχουν οπως και περισσοτεροι πυρινες που ανεβαζουν το κοστος

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Ασε που με 650$ aka ~505 ευρω, μονο φωτογραφια της 780 παιρνεις, εκτος αν εχεις ακρες στο αμερικα η εχω χασει εγω επεισοδια με τις τιμες, οποτε πασο.

Ναι γιατι θα βρεις τιτανα στα 1020$ aka ~788 ευρω

Την φθηνοτερη που βρηκα εγω σε 780 ειναι στα 588€ (με εκπτωτικο κωδικο "IDEALO8") και σε τιτανα στα 867€ απο γερμανια.

Έγινε επεξεργασία από stefanakos8
Link to comment
Share on other sites

ναι το γραψα λιγο μπερδεμενα, αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι ουτε η 7950 boost ουτε η 7870 le περασαν την 7970 την απλη καμια δλδ oc edition δεν την περασε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατι θα βρεις τιτανα στα 1020$ aka ~788 ευρω

Την φθηνοτερη που βρηκα εγω σε 780 ειναι στα 588€ (με εκπτωτικο κωδικο "IDEALO8") και σε τιτανα στα 867€ απο γερμανια.

Γιατι εγραψα οτι με 1020$ aka 788 ευρω βρισκεις τιταν?

Το ιδιο ισχυει και για την τιταν, αν εχεις ακρες απο αμερικη την βρισκεις στα 999$..

Οσο για τα εκπτωτικα κουπονια, δεν το πολυ κατεχω το θεμα με τα ξενα eshop καθοτι ποτε δεν ψωνισα απο εξω.

Οσο και αν κοιταξα σε ξενα eshop, για να παρεις 780 πρεπει να πληρωσεις σιγουρα 650 ευρωπουλακια.

Και αν θελεις να την παρεις απο Ελλαδα πρεπει να πληρωσεις και παραπανω Ελληνικο νταβατζιλικι και να σκασεις 700 ευρωπουλα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.