Jump to content



Logitech MX 900 ερωτηση!


blade_pan

Recommended Posts

Ενας φιλος μου εχεο το Mx700 και οταν πατας το iNAV wheel του βγαζει ενα λογισμικο της Logitech με διαφορες συντομευσεις!

Στο δικο μου που ειναι Mx900 δε εχει τετοιο λογισμικο?

Ειναι δυνατον?Τα πληκτρολογια δεν ειναι ιδια αλλα μονο στη συνδεση εχουν διαφορα?

:confused:

Link to comment
Share on other sites

κατα πασα πιθανοτητα ναι...το ιδιο ποντικι νομιζω ειναι αλλα το 900 ειναι με bluetooth...να σε ρωτησω κιολας...οταν ξεκινανε τα windows το ποντικι αργει 5-6 δευτερολεπτα να δουλεψει ή αυτο ισχυει μονο για τα σετ πληκτρολογιο ποντικι?

Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι οτι στο 700 οταν πατησεις τη ροδελα αριστερα βγαζει ενα λογισμικο της Logitech

για διαφορες λειτουργιες ενω στο 900 το παταω και δε βγαζει τιποτα...Αυτο ειναι λογικο?

@haris1984 και γω το 900 που εχω ειναι bluetooth αργει λιγο στην αρχη...δεν ειναι προβλημα αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984 [Σήμερα, στις 15:25]

κατα πασα πιθανοτητα ναι...το ιδιο ποντικι νομιζω ειναι αλλα το 900 ειναι με bluetooth...να σε ρωτησω κιολας...οταν ξεκινανε τα windows το ποντικι αργει 5-6 δευτερολεπτα να δουλεψει ή αυτο ισχυει μονο για τα σετ πληκτρολογιο ποντικι?

Οντως αργει. Το σηματακι στο task bar κανει 2-3 δευτερα για να γινει απο κοκκινο σε ασπρο "Β", και μετα οποιαδηποτε κινηση κανεις με το mouse γινεται σε πρασινο "Β". Ψιλοσπασιμο, αλλα τι αν κανεις? Να το πεταξω απο το παραθυρο??? :mad::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ημουν ασαφης.....οταν πατησεις τη ροδελα (που βρισκεται αριστερα:D )μεσα ενω σε ενος φιλου το 700 βγαζει ενα προγταμμα της Log σε εμενα που εχω το 900 δε βγαζει!

Link to comment
Share on other sites

ααα.......

Βασικα η ερωτηση μου ειναι απλη!

Αν οι κατοχοι πληκτρολογιου bluetooth της logitech οταν πατησουν τη ροδελα βγαινει λογισμικο της logitech....Δεν μπορω να το εξηγησω πιο απλα!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.