Jump to content



Δίλλημα για σπουδές


Mitos175

Recommended Posts

Τον τελευταίο καιρό με βασανίζει αρκετά το θέμα πάνω που νόμιζα ότι είχα αποφασίσει.

Αυτό που μου αρέσει είναι η ηλεκτρολογία και τα συναφί αλλά στην ελλάδα εκτός του ότι δεν μπορώ να μπω σε κάποιο πανεπιστήμιο (πολλά μόρια) δεν υπάρχει και μέλλον.

Αυτό που με όθησε στο να ξανάραδώσω ήταν ότι έκανα κάτι συζητήσεις με ένα ξαδερφάκι περί ζωικής παραγωγής και με το μπλα μπλα με εξήγησε πως υπάρχει απορόφηση στο συγκεκριμένο επάγγελμα.

Τώρα έχει 1 εβδομάδα τρώω κράξιμο από τον κολλητό μου περί αυτού του θέματος. Ξέρει το κόλλημα μου με τα ηλεκτρολογικά και πιστεύει ότι αξίζει να βγω εξωτερικό και να το κυνηγίσω.

Ποιά η γνώμη σας?

Να κυνηγήσω την κ***α μου ή να μείνω στα σίγουρα???

Link to comment
Share on other sites

Δήλωσε ηλεκτρολογία στο μηχανογραφικό ψηλά και μετά ζωικής παραγωγής. Πάνε στη σχολή και αν δεν σου αρέσει του χρόνου φεύγεις έξω. Απλά μην εξιδανικεύεις το έξω έχει πολλά πανεπιστήμια με χαμηλό επίπεδο, ειδικά Αγγλία.

Σίγουρα δεν υπάρχει. Επίσης, αν δεν σου αρέσει κάτι αμφιβάλλω αν θα είσαι αρκετά καλός στη δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.