Jump to content



Δωρεαν nintendo 3ds game (bug απο nintendo club)


ison

Recommended Posts

Καλημερα παιδια

Κανο νεο θεμα για το δουν οσο περισσοτεροι γινετε...δεν γινονται καθε μερα τετοια :) (τρεχει και σε διπλανο forum)

Ειπα να το ποσταρω και εδω εφοσον τοσες φορες εχω εξυπηρετηθει απο αλλα παιδια με τις προσφορες που ποσταρουν.

Long story short Υπαρχει ενα bug? στο site της nintendo europe oπου δινει free game απο το promotion που ετρεχε προσφατα (so many games promotion ...google it).

Απο οτι φαινεται αρκετοι εχουν παρει τιτλους χωρις καν να εχουν eligible game registered. Σας παραθετω τα ποστ για πληροφοριες απο το reddit (το ενα ειναι δικο μου) και το Ninty.gr

Εγω τσιμπησα το donkey kong [:)]

Club Nintendο: "Δήλωσε 3, Πάρε Τζάμπα 1 Παιχνίδι" Promotion Κωδικοί Help - Σελίδα 6 [Europe] Get a Nintendo 3DS game for free (Includes Animal Crossing, Fire Emblem, Monster Hunter and Luigi's Mansion) : GameDeals [Europe] A strange thing happened just now..got a free game with so many games promotion...with 1 game registered. : 3DS

Δεν ξερω ποτε και αν το παρουν χαμπαρι αλλα αν εχετε club nintendo id μπειτε στο λογαριασμο σας αμεσα. Ελπιζω να εκανα καλα που το εβαλα εδω το topic και οχι στο gaming topic.

EDIT τα games που μπορειτε να παρετε

Luigi's Mansion 2

Castlevania

Monster Hunter 3

Fire Emblem: Awakening

Animal Crossing: New Leaf

Donkey Kong Country Returns 3D

LEGO City

Pokemon Mystery Dungeon

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.