Jump to content



Ομαδική παραγγελία DFI S754 NF3 μεχρι Σάββατο 25/9/04


Pieros

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 13:04]

Εμεινε καμία σε περίπτωση που θελήσουμε και εμεις?

Θα σου μεταπωλήσω την δική μου βρέ .... μην σκας......ΛΟΛ

ΥΓ. Πάρε τηλέφωνο στο μαγαζί.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 11:32]

Θα σου μεταπωλήσω την δική μου βρέ .... μην σκας......ΛΟΛ

ΥΓ. Πάρε τηλέφωνο στο μαγαζί.....

Με δώρο bios savior?:devil: :devil: :devil:

Τηλ?Δεν στελνεις σε u2u αν ειναι ξερω γω..

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμεις που είχαμε μπει απο την αρχή στο κόλπο τι γινεται τωρα πρεπει να παρουμε τηλ στο μαγαζι?το τηλ του μαγαζιου μπορει να μου το στειλει καποιος για να παρω τηλ αν ειναι να συνενοηθώ.

Link to comment
Share on other sites

Το τηλ του μαγαζίου ειναι 2610 451 341 η επωνυμία Α&Β Αλιχός και η διεύθυνση Μουρούζη & Αστιγγος 37 Πάτρα (www.pc-corner.gr) ...Λοιπόν παίδες ξέρω οτι σας ταλαιπωρήσαμε αλλά ταλαιπωρηθήκαμε και εμείς..τα mobo θα έρθουν απο taiwan και δεν μπορούμε να ξέρουμε το πότε ακριβώς (15-18 οκτοβρη θα είναι στο μαγαζί) μιλώντας και ψάχνοντας ακριβώς το πότε έμαθα και ότι η τιμή του θα βγεί στα 115 (αν πάρουμε πανω απο 10 board σαν μαγαζί) + μεταφορικά για Ελλάδα(Δηλαδή απο Πάτρα σπίτι σας)....Αυτή την Παρασκευή θα ξέρουμε την ακριβή ημερομηνία (Δηλαδή 13 η 15?η 18?) οπότε από εσας θέλω (περα των κατοίκων πατρας Mr dagalidis:p ) ποιοί την θέλετε και πόσοι είστε..για να δούμε τι θα δούμε..( να ξέρετε οτι μέχρι την πλήρη υποστίρηξη του board στην Ελλάδα το RMA για τα Board που θα έχουν αγοραστεί απο εμάς θα το αναλαμβάνουμε εμείς έχοντας κρατήσει κάποια board στην άκρη για αυτό το λόγο..( και μην αρχίσετε να τα καίτε..:p )

Αυτά λοιπόν..Σας ευχαριστώ όλους

Θανάσης Αλιχός

Υ.Γ Να ευχαριστήσω σαν κατάστημα τον αφανή ήρωα της ιστορίας ( Pieros ) γιάτί χωρίς κανένα συμφέρον (μόνο ενα extra αυτοκολλητο AMD του έταξα :p πλάκα κάνω..) σας μάζεψε όλους και σας απαντούσε ουσιαστικά εκ μέρους μας!!!

Link to comment
Share on other sites

οπότε από εσας θέλω (περα των κατοίκων πατρας Mr dagalidis:p ) ποιοί την θέλετε και πόσοι είστε..για να δούμε τι θα δούμε

Nα βάλετε και delivery με μηχανάκι για να μου έρθει σπίτι....... :D:p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.