Jump to content



Ομαδική παραγγελία DFI S754 NF3 μεχρι Σάββατο 25/9/04


Pieros

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Pc-Corner

Zyx τελικά μετράμε λιγότερες ΑΥΡΙΟ θα είναι στο μαγαζί...τελικά ΕΧΟΥΝ rma από Quest ΤΕΛΙΚΑ ΤΕΛΟΣ (οι πατρινοί ας σπεύσουν...να "αγγίξουν" από αύριο! ΦΕΡΤΕ και ενα CPU [είμαι ιντελακιας] να κάψουμε το 1ο mobo εδώ)

μπραβο. πολυ ωραια. δεν ξερω σου ξαναεστηλα και εμαιλ. αν γινετε να φυγουν αυριο ωστε να τα εχουμε παρασκευη καλη φαση. αν οχι δεν πηραζη λιγο ακομα υπομονη:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Χθες, στις 16:16]

Αύριο ?????? :woot: :woot:

Φτωχή μου ABIT ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ..... :D :D

ΑΒΕ :worship: DFI :T:

Αλλά αν δεν μου κάτσεις καλά θα σε στείλω στο πύρ το εξώτερο...... :clap: :T:

Αύριο δεν νομίζω να είμαι στην ΠΑΤΡΑ λόγο δουλειάς....

Μεθαύριο όμως ..... :T: :T:

Bρε dag, θα αφήσεις την Abit για να πάρεις DFI? Eίσαι σίγουρος ότι θα πάει καλύτερα? μια χαρά δεν είναι τα 260 1:1 1Τ που έχεις, με 2*512 ram? μακάρι να σου πάει καλύτερα βέβαια...

(και sorry που επεμβαίνω, δεν το λέω με κακία, απλά μια παρατήρηση κάνω... :T: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kbilly13 [Σήμερα, στις 00:58]

Bρε dag, θα αφήσεις την Abit για να πάρεις DFI? Eίσαι σίγουρος ότι θα πάει καλύτερα? μια χαρά δεν είναι τα 260 1:1 1Τ που έχεις, με 2*512 ram? μακάρι να σου πάει καλύτερα βέβαια...

(και sorry που επεμβαίνω, δεν το λέω με κακία, απλά μια παρατήρηση κάνω... :T: )

Δοκιμάζω - μου κάνει - κρατάω DFI / Πουλάω ΑΒΙΤ....

Δοκιμάζω - Δε μου κάνει - κρατάω ABIT / Πουλάω DFI....

Iσως φανώ τυχερός και πάρω λίγο FSB/CPU MHz ακόμη ...:D

Aπλά πράγματα δηλαδή. :T:

Link to comment
Share on other sites

Μολις ενημερωθηκα απ το Pc Corner οτι κατεφθασαν οι DFI LANPARTY.Οσοι εχετε παραγγειλει συνεννοηθειται.Πανω στην πορωση που επαιζα με τον Α64 tweaker και διαβαζα το μακροσκελες post στα xtremeforums.Εφυγα!!!!

Και οποιος παραλαβει καλα αποτελεσματα και καλες πρωτιες στα Benches :banging:

Link to comment
Share on other sites

Για τους δύσπιστους του Forum η φώτο , καθώς και γι αυτούς που την κυκλοφόρησαν στην μάυρη αγορά χωρίς ακόμα να την έχουν ! Ξέρουν ποιοί είναι :-) 3 μέρες νωρίτερα απ ότι είχα πεί και στην τιμή που είπαμε παίδες..Αυτό για τα παιδιά που πίστεψαν σε εμάς!

post-1417-1416071316,7954_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.