Jump to content



Ομαδική παραγγελία DFI S754 NF3 μεχρι Σάββατο 25/9/04


Pieros

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από kbilly13

...............

μήπως η καλύτερη αναβάθμιση για σένα, και για όλους όσους έχουν S754, αντί να πάτε σε DFI , να πηγαίνατε κατευθείαν σε S939 και Α64 90nm? ε ZYX? .....

Ετσι ειναι αλλα μια ζωη τα ιδια κανουμε, και αλλωστε οι φτηνοι 939 θα αργησουν λιγο ακομα να ερθουν ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

ποια ειρωνικη απαντηση kbilly ? δεν το καταλαβα. περιμενα τοσο καιρο να βγη μια καλη μητρικη . πρωτημο καλη μητρικη και 754 παρα 939 και να ψαχνωμε. αλλα και παλι kbilly δεν σε καταλαβενο. σου ειπα εγω να πεις οτι η dfi ειναι καλυτερη απο την gigabyte? εγω δηλαδη που δεν με κανει η gigabyte γιατι πρεπει να αλλαξω γνωμη? 2.1vcore δινει? 4volt στης μνημες? ε εμενα αν δεν δινει αυτα δεν μου κανει οκ τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 00:51]

ποια ειρωνικη απαντηση kbilly ? δεν το καταλαβα. περιμενα τοσο καιρο να βγη μια καλη μητρικη . πρωτημο καλη μητρικη και 754 παρα 939 και να ψαχνωμε. αλλα και παλι kbilly δεν σε καταλαβενο. σου ειπα εγω να πεις οτι η dfi ειναι καλυτερη απο την gigabyte? εγω δηλαδη που δεν με κανει η gigabyte γιατι πρεπει να αλλαξω γνωμη? 2.1vcore δινει? 4volt στης μνημες? ε εμενα αν δεν δινει αυτα δεν μου κανει οκ τωρα?

απάντησε κάτι ο dag σε μένα, και λες ..."έτσι στεγνά!" - σε ποιον αναφέρεσαι ρε μάγκα?

για τα υπόλοιπα ότι θες λες... είπα εδώ τίποτα για Gigabyte? εφιάλτες έχεις? για Socket 939 kai A64 90nm μίλησα...

δεν συνεχίζω άλλο για να μην χαλάσω το thread

αν θες "τίποτα άλλο", στείλε μου μήνυμα, να μην ενοχλούμε τον κόσμο

Link to comment
Share on other sites

αμα θες να μην ενοχλουμε τον κοσμο να προσεχεις πως μιλας. ενταξη. θα δωσο και λογο γιατι ειπα ετσι στεγνα? ε δεν παμε καλα εδω μεσα. φιλαρακι οποιος εχει τη μυγα μυγιαζετε.

Link to comment
Share on other sites

ωραια p.m ξες να γραφεις φιλε μου . ετσι θες να συζητησο εγω μαζι σου. ο δημητρης ειναι φιλος μου. και θα του λεω οτι θελω. αν μιλουσα σε σενα εχει καλος.

******************** EDITED by hipro5 ............Όχι PM's στον "αέρα" παρακαλώ...........Ευχαριστώ..........

__________________

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε παιδιά για ηρεμήστε λιγουλάκι. ...:(

Για δες που φαγώνονται δύο παλικάρια για την πάρτη μου λες και είμαι καμμιά γκομενίστα. :D :D :jump:

Ρε τα μούσια μου δεν τα είδατε ?????

Λοιπόν τέλος όλα αυτά ...... Εγώ σας :inlove: και τους δύο και δε θέλω να μου μαλώνετε για ψίλου πήδημα.....:daisy: :hi:

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά με κάνατε και γέλασα πανάθεμά σας..............Να τσακώνωνται ένας Intel-άς και ένας AMD-άς το καταλαβαίνω και το έχω ξαναδεί............αλλά να τσακώνονται δύο AMD-άδες πρώτη φορά το βλέπω......... :D

ΑΛΛΗ μιά πρωτιά λοιπόν στα Ελληνικά δεδομένα........ ;):D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

Όμορφα παλικάρια!!

Οι σωστοί overclockers λύνουν τις διαφορές τους με benchmarks!! ;)

Eτσι ετσι να πεφτουν τα σκορ.....Παιδες καλοριζικες , και ενα μεγαλο μπραβο στον θανασακη :p :p :p για την "κινηση" του.Καλα κλοκαρισματα , αντε γιατι το msi μου περιμενει να φυγει για πιστωτικο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Για δες που φαγώνονται δύο παλικάρια για την πάρτη μου λες και είμαι καμμιά γκομενίστα. :D :D :jump:

Ρε τα μούσια μου δεν τα είδατε ?????

LOL

Στην ποδια σου σφαζονται παλικαρια Δημητρη! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.