Jump to content



TheLab.gr wallpaperz


.38-.45

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Daffy [Χθες, στις 22:37]

Να ζητησω τωρα μια φωτο σε 176 x 208 ή θα :tomato:

Οσο για πριν, χαιρομαι που τουλαχιστον τα πειραγματα ηταν :T:

ετοιμος κι εσυ :D :D

post-9-1416071269,1217_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [25-09-2004 17:42]

101Χ80 για sl55

Ωραίο :) αλλά θα μπορούσες να βάλεις το "TheLab.gr" λίγο πιο πάνω γιατί στο κάτω μέρος της οθόνης είναι οι ενδείξεις των μενού, της ημερομηνίας & της ώρας??

Θα στείλω φωτογραφία το απόγευμα για να καταλάβεις καλύτερα τι εννοώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλό το Wallpaper αλλά λίγο μονότονο βρε παιδιά.... Εγώ είχα με τα X-files ένα και δεν ήθελα να το αποχωριστώ....

Έτσι κατακρεούργησα την δημιουργία του Εργαστηρίου με το παρακάτω, ως αποτέλεσμα....

Με το μαλακό οι :tomato: :tomato: :tomato:

post-419-1416071269,6821_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Κι εγώ το SL55 έχω Γιώργο αλλά το logo είναι πιο ψηλά από την ημερομηνία/ώρα και δεν ενοχλεί. Το operator logo το έχεις εξαφανίσει;

Απλά το προτιμούσα λίγο πιο πάνω. Τελικά το έφτιαξα μόνος μου :) Α, και το Operator logo το έχω βγάλει φυσικά :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

Καλό το Wallpaper αλλά λίγο μονότονο βρε παιδιά.... Εγώ είχα με τα X-files ένα και δεν ήθελα να το αποχωριστώ....

Έτσι κατακρεούργησα την δημιουργία του Εργαστηρίου με το παρακάτω, ως αποτέλεσμα....

Με το μαλακό οι :tomato: :tomato: :tomato:

Σβήσε το X και βάλε O/C :T:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.